Бренд Puma

357

Німецький Бренд Pumaце один з найстаріших брендів в галузі виробництва спортивного взуття та інвентарю. На сьогоднішній день Puma є одним з лідерів у своїй сфері Як все починалося? Якщо бути точним, то історія Пума починається однаково з історією Адідас, так як у засновника Пуми є брат, який заснував Адідас, а спочатку вони разом з батьком заснували фірму «Дасслер».

Навесні 1948 року брати посварилися в пух і прах», тому вирішили розділити сімейну справу на дві частини. Так Адольф назвав свою компанію Adidas, а Рудольф вибрав в якості назви — Puma. Тепер брати закляті конкуренти – протиборство яке між компаніями проявляється і в наші дні.

Бренд відразу почав стрімко розвиватися. У цьому ж році Puma випустила в світ свої перші футбольні бутси під назвою Atom, які по достоїнству оцінили кілька гравців німецької національної збірної з футболу. Після цього бренд продовжував активно співпрацювати з футбольними командами.

У 1952 році компанія почала поставляти професійним клубам бутси нової моделі, Super Atom, що завоювали визнання багатьох футболістів. Але одного постачанням спортивного взуття справа не обмежувалася. Співпраця з футбольними клубами Puma розглядала як відмінну рекламу і вкладала в нього чималі кошти. Компанія постачала взуттям та інвентарем не тільки футболістів, але і спортсменів інших видів спорту. З 1952 року спортсмени в екіпіровці Puma здобули безліч визначних перемог.

Купити всі товари бренду Puma можна тут!

В бутсах Puma великі Пеле і Марадона приводили свої команди до титулу чемпіона світу з футболу. Такі досягнення робили бренд упізнаваним і піднімали її престиж. У 1991 році Puma демонструє новітню технологію — Puma System Disc. PUMA починає співпрацю з заснованої в Англії компанією Pittards, який є лідером з виробництва ексклюзивних шкір.

В 1996 році компанія представляє свою легендарну технологію Cell. Дана технологія дозволяла виробляти взуття, не застосовуючи піни у виготовленні підошов спортивного взуття. На основі цієї інновації було вироблено неймовірну кількість спортивного взуття, в тому числі і баскетбольних кросівок. Разом з Pittards розроблено новий сорт шкіри Pittards Soccer 2000. Нова шкіра володіє надзвичайною водостійкістю і застосовується тільки для взуття серії Puma King.

Після цього скарбничка спортивних досягнень компанії поповнилася численними перемогами спортсменів, екіпіровкою яких вона займалася, на різних змаганнях. Популярність бренду неухильно зростала. У 2002 році в Лондоні, Римі, Токіо, Бостоні та інших великих містах були відкриті перші концептуальні магазини, кількість яких згодом виросла в рази.

За багаторічну історію компанії Puma її рекламували такі знаменитості, як Пеле, Дієго Марадонна, Хайке Дрекслер, Мартіна Навратілова, Гільєрмо Віласом, Серена Вільямс, Борис Беккер, Оскар Де Ла Хойя, Маркус Ален, Ральф Семпсон, Уолтер Фрейзер, Вінс Картер і багато інші відомі атлети. Які завдяки цій взуття змогли досягти значних висот у спорті.

Зараз бренд Puma об’єднує в собі не тільки спортивне взуття, одяг та інвентар, але і різноманітні аксесуари та навіть парфуми. Кількість фірмових магазинів складає близько 150.