Бренд Quick

247

Голландська взуття Quick відома своїми «двома» подвійними смужками. Бренд був заснований в 1905 році в Хенгело, Нідерланди, Германом Янсеном, який відчував гострий інтерес до розробки і виробництва спеціалізованої взуття. Протягом тривалого часу, більш ніж 100 років історії, в центрі уваги бренду були футбольні бутси.

Покоління футболістів в Нідерландах були виховані на бутсах фірми Quick з часом ця марка стала синонімом гарного традиційного якості і майстерності.

В даний час фірма Quick раніше натхненна спортом. Але зручна і практична взуття Quick підійде і тим, хто не звик сидіти на місці і завжди знаходиться в русі. Стильна взуття Quick виконана з натуральних матеріалів. Функціональна шнурівка надійно зафіксує стопу а підкладка з штучної шкіри і м’яка

Стиль бренду Quick в даний час все ще натхненний спортивними змаганнями. Однак на нього справила свій вплив і вулична мода, тому з часом його асортимент доповнився повсякденним одягом, взуттям та аксесуарами.

Quick чудово доповнить Ваш стильний образ і допоможе завжди виділятися з натовпу. Quick – ідеальний вибір для людей, ведучих активний спосіб життя.

http://www.q1905.com/en — офіційний сайт