Бренд Reebok

297

Reebok-міжнародна компанія з виробництва спортивного одягу, взуття та аксесуарів. Головний офіс знаходиться у передмісті Бостона — Кэнтоне (штат Массачусетс, США). В даний час є дочірнім підрозділом компанії Adidas AG.

Історія цього всесвітньо відомого англійского бренду Reebok почалася зі звичайного бажання незвичайної людини мати гарну спортивну взуття. Мабуть, Джозеф Вільям Фостер керувався принципом: «Хочеш зробити щось добре – зроби це сам».

Купити всі товари бренду Reebok можна тут !

У 1895 рік Джозеф вступив у місцевий клуб любителів бігу і захотів собі купити шиповані бігові туфлі, проте такі ніхто не випускав. Тому Джозефу довелося самому зробити таку взуття. Рішення було просте і геніальне: він приладнав до підошов своїх бігових туфель кілька цвяхів і виготовив перші в світі шиповки.

Через 5 років в 1900 році Джосеф відкрив власний бізнес по виробництву взуття. Вся взуття для бігунів робилася вручну, індивідуально для кожного спортсмена. Фостеровское впровадження зробило революцію в легкій атлетиці і значно підвищило спортивні досягнення. Його моделі “Foster Deluxe Spike” і “Flyer” змінили біг і назавжди залишалися кращими біговими шиповками протягом наступних 50-ти років.

Ще 20 років знадобилося що б компанія стала відомою в світі, а зокрема з США. У 1979 році торговець туристичного обладнання зазначив взуття Рібок на міжнародній виставці в Чикаго. Потім він підписав контракт з Джо Фостером в Болтоні і отримав ліцензію на торгівлю Рібок в США.

У 1982 році була мода на Аеробіку, яка допомогла вижити багатьом спортивним компанія, в тому числі і Найк. Рібок зіграла на недорогих жіночих кросівках для аеробіки. Моделі того часу як:”Freestyle”, “Princess” досі виробляються компанією Reebok і користуються найбільшою популярністю у світі. Ці моделі об’єднуються в колекцію”Classic Aerobics”.

У 1989 році Reebok представила по тим часам інноваційні кросівки, в різних частинах яких були розташовані повітряні камери, а «мова» вставлявся невеликий кулька з латексу. При його натисненні в повітряні камери нагніталося повітря, і це забезпечувало гармонійну «підстроювання» взуття під індивідуальну особливість стопи. Пізніше Reebok отримали патент на цей винахід, а самі кросівки Reebok Pump стали одними з головних кросівок !

У 2006 році Reebok поглинається німецькою фірмою Adidas AG. Об’єднавшись, Adidas і Reebok збільшать продажу кросівок на американському ринку до 11,7 мільярдів доларів. Це був якийсь хід , який давав перевагу в конкурентній боротьбі з брендом Nike – так як на американському ринку саме Nike завжди був в лідерах. Також, згідно з експертними оцінками, на об’єднання виробництва, дистрибуції і дослідних підрозділів Adidas і Reebok вже в перші три роки зекономили близько 100 мільйонів євро.

Reebok — один з найважливіших рекламодавців, в основному компанія укладає контракти з зірками НХЛ і НБА, але останнім часом освоюється на футбольному ринку. Основні зірки, з якими компанія уклала індивідуальні рекламні контракти — Андрій Шевченко, Ікер Касільяс, Тьєрі Анрі, Яо Мін, Аллен Айверсон, Льюїс Хемілтон. Контракти з Reebok є у таких футбольних клубів як ПФК ЦСКА і Болтон Уондерерс.

www.reebok.com — офіційний сайт