Бренд Regatta

334

Британська Компанія «Regatta » існує на ринку з 1957 року. Спочатку це була невелика фірма, що займається продажем промислової одягу з маленького фургончика. У 1981 році компанія змінила і характер продукції – вона стала орієнтована на категорію споживачів, які ведуть активний спосіб життя. Змінилися власники компанії, і в 1996 році змінилася назва — компанія стала називатися «Regatta Limited».

На сьогоднішній день «Regatta Limited» є одним з найбільших у Великобританії постачальником одягу і взуття для відпочинку і спорту для всієї родини.

Regatta – це більш ніж 80-річний досвід трьох поколінь у виробництві високоякісної водонепроникного одягу. Кіф та його сестра Джоанна Блек , що очолюють компанію, продовжують традиції своїх батька і діда, які також займалися виготовленням верхнього одягу, але в інших сферах бізнесу. Центральний офіс компанії розташований в Треффорд-парку, Манчестер.

Власні передові технологічні тканини Regatta проходять багаторазові випробування. Вітровки, куртки, плащі та інший одяг характеризують сучасні технології, стильний дизайн, увага до дрібниць і відмінну якість.

Непромокаємий, повітропроникна і вітрозахисна мембрана Isotex 5000 мм забезпечує виняткову повітропроникність і гидростатичность . Ще одна інноваційна розробка Regatta — водонепроникна і дихаюча тканина Isolite, яка створює винятковий комфорт і легкість виробів.

Будучи одним з новітніх брендів одягу для активного відпочинку всієї родини, Regatta дуже пишається своєю репутацією, придбаної завдяки чудовій якості продукції та відносин з партнерами. Основне завдання в діяльності всієї компанії — забезпечити всіх наших покупців одягом і взуттям відмінної якості за розумною ціною.

Запорука успіху «Regatta» — в постійній увазі до потреб клієнта та висока якість сервісу. Вироби марки Regatta – стильні, міцні і зручні в носінні речі, які одночасно і функціональні, і доступні широкому споживачеві.

Офіційний сайт www.en.regatta.com