Бренд Rockport

358

Історія модного американського бренду чоловічого та жіночого взуття Rockport почалася в 1971 року, в Мальборо, штат Массачусетс, коли батько і син Катц вирішили, що немає у взуттєвій промисловості продукту, який би поєднував у собі такі якості, як стильну оболонку, комфорт та легкі матеріали. Так була створена компанія, безперервний розвиток якої в наступні роки було зумовлено і спрямоване саме цими цілями.

Купити чоловічу і жіночу взуття Rockport можна тут!

Бренд носить ім’я невеликого міста на північному сході штату Массачусетс. Саме в цьому місті були створені перші шкіряні мокасини, якими торгував Сол Кац незабаром після ліквідації взуттєвої компанії, що дісталася від батька. Спочатку він розвозив свою продукцію в фургончику , а продавав мокасини в звичайних білих коробках без назви. Але модель стала популярна, її копіювали, і незабаром за нею закріпилася назва — модель Rockport. Так і народилося ім’я для нової компанії. Вам не здається цікавим, що багато відомі американські бренди і компанії зароджувалися в звичайних гаражах і фургона?

У 1984 році Rockport увійшла до складу відомої спортивної компанії Reebok. Це забезпечило їй стрімкий ривок вперед. Для Rockport стали вигідними капіталовкладення Reebok, а також те, що конструктивні спортивні патенти і технології Reebok стали доступні виробничим потужностям Rockport. Незабаром взуття Rockport стали тісно пов’язувати зі спортивною ходьбою, як видом фізичного навантаження. Крім того, компанія створила декілька спеціальних ліній взуття для яхтсменів і мореплавців, а також надала взуття для кількох відомих регат. Вражає ? Це кросівки для ходьби Rockport

Однак суть полягала в тому, що компанія стала використовувати ці спортивні технології для виготовлення не тільки спортивного взуття, але і для традиційної взуття для повсякденної шкарпетки ! Залишаючись традиційними по дизайну, туфлі Rockport по зручності і легкості могли конкурувати з біговими кросівками. Тому їх стали називати першою «високотехнологічної взуттям». Цей факт як раз і привів у подальшому до використання в багатьох видах взуття, виробленої Rockport, амортизуючих устілок з патентом «DMX comaort»

Купити чоловічу і жіночу взуття Rockport можна тут!

У 2006 році бренд увійшов до корпорації Adidas. Це був другий виток гонки за інноваційними технологіями:

  • Однією з таких технологій, яку застосовує Rockport, є ADIPRENE від Adidas. Завдяки спеціальним матеріалом, який розташовується в зоні п’ятки, розсіюється ударне навантаження і забезпечується додаткова амортизація при ходьбі. У такому взутті можна ходити досить довго, не відчуваючи дискомфорту.
  • Друга технологія, яка застосовується у виробництві взуття Rockport, HYDRO-SHIELD WATERPROOF. Вона не пропускає вологу, завдяки спеціальним водовідштовхувальним матеріалів, герметичним швах і спеціальної устілці.

Купити чоловічу і жіночу взуття Rockport можна тут!

І так протягом усієї своєї історії Rockport прагнув бути еталоном інновацій у взуттєвій індустрії, спрямовуючи основні зусилля на розробку власних технологій, що підвищують функціональність і зручність. Останні колекції чоловічого і жіночого взуття Rockport відрізняються поліпшеним амортизацією, гнучкістю, міцністю, а також інноваційної легкою конструкцією.

Зараз бренд Rockport, як і раніше, входить до складу Аdidas Group, яка безперервно розширює свою присутність на світових ринках взуття. В даний час Купити спортивний і повсякденне, чоловічу і жіночу взуття Rockport можна в 66 країна світу у власній мережі магазинів!

Купити чоловічу і жіночу взуття Rockport можна тут!

Компанія цінує своїх клієнтів і вдячна їм за лояльність і співпрацю, адже саме їх потреби мотивують бренд до розвитку і пошуку нових рішень. Тому не випадковий і сьогоднішній девіз компанії Rockport : « Ми пройшли довгий шлях, але ми не були б тут без тебе! »

http://www.rockport.com/ — офіційний сайт