Бренд Shakespeare

365

Shakespeare — одна з найстаріших американских риболовних фірм, яка виробляє екіпіровку і снасті для рибної ловлі.

Запеклий рибалка Вільям Шекспір ( молодший) в 1896 винайшов революційний пристрій для рівномірного намотування волосіні на шпулю котушки. Такий успіх надихнув його на створення у 1897 власної фірми. Перші 5 років маленька компанія потихеньку розвивалася , а в 1920 вже мала потужну дилерську мережу.

У 1947 з’являється перше склопластикове вудлище — « Wonderod » , яке справило фурор на риболовецькому ринку . У 60 -70 — ті роки компанія активно розвивається і відкриває представництва в країнах Західної Європи , Китаї , Японії , а також у Канаді та Австралії .


У 1996 Shakespeare стає частиною корпорації « К2 , Inc. » , Що спеціалізується на виробництві спорттоварів та навігаційних пристроїв.
Мабуть , мало яка компанія може похвалитися більш ніж столітніми традиціями і новаторством . У 2007р. компанія випускає на ринок лінійку рибальських товарів , розроблених спеціально для жінок. А в 2011 перемагає в номінації » Краща дитяча снасть » на ICAST .

Сьогодні Shakespeare — це компанія – гігант , бренд концерну Pure Fishing . Має власну дослідницьку , сировинну і виробничу базу — 6 заводів у Великобританії , США , Гонконгу , Таїланді . Мільйони рибалок віддають перевагу продукції фірми за її якість і надійність.

www.shakespeare-fishing.com— офіційний сайт