Бренд Skechers

330

Американська компанія Skechers, світовий лідер молодіжної взуттєвої індустрії, заснована в 1992 р. Робертом Грінбергом і його сином Майклом Грінбергом. У 1995 р. відкривається перший концептуальний магазин Skechers в Лос-Анджелесі.

Купити чоловічу , жіночу та дитячу взуття Skechers можна здесь!

Незабаром Skechers USA вдалося швидко завоювати популярність у американських підлітків і секції і магазини Skechers почали відкриватися по всій Америці. Взявши за основу новий напрямок — модне взуття для молоді, компанія Skechers швидко досягає успіху і стає світовим лідером у дизайні, виробництві, маркетингу та продажу модного взуття.


Далі компанія починає розширювати продаж взуття в інших країнах. Перші поставки та успішні продажі здійснені в Іспанії, Австралії, Новій Зеландії та Сінгапурі. В Європі Skechers здійснює прямі оптові продажі: в Англії, у Франції і в Німеччині через свої представництва. На сьогоднішній день взуття Skechers представлена дистриб’юторами більш ніж в 100 країнах світу.

Запорукою успіху компанії є швидке реагування на запити ринку і оперативна розробка нових моделей і колірних рішень. Компанія вибрала цілеспрямовану і агресивну стратегію просування, яка будується на широкомасштабної реклами . У 2001 році почалася рекламна кампанія за участю Брітні Спірс. Рекламним обличчям Skechers в 2003-2004 році були суперзірка НБА і «Лос-Анджелес лейкерс» Rick Fox і популярний кіноактор Robert Downey.

У вересні 2003 року набув чинності контракт суперзірки світової поп-музики Крістіна Агілера і компанії Skechers , за яким співачка рекламувала моделі кросівок Skechers — Stamina і Premium протягом попередніх 18 місяців.

На сьогоднішній день Skechers займає гідне місце серед найсильніших компаній взуттєвої індустрії!

http://www.skechers.com/ — офіційний сайт