Бренд Skins

311

Швейцарський бренд Skins є синонімом інновацій у виготовленні компресійного білизни , його вироби регулярно використовують найвідоміші спортсмени у всьому світі. Центральний офіс компанії SKINS International Trading AG знаходиться у Швейцарії, в Штайнхаузене.

За результатами тестування спортивне компресійну білизну і одяг Skins , є єдиною в своєму роді, забезпечуючи максимальну оксигенацію і циркуляцію крові при великих спортивних навантаженнях. Особлива технологія і матеріали дають суттєві переваги — підвищують продуктивність тренувань і змагань, збільшують м’язову силу і витривалість, скорочує строки і якість відновлення після тривалих навантажень.

В доповнення до досягнення повного комфорту при занятті спортом та підтримання теплорегуляції, одяг Skins є також прекрасним засобом зняття багатьох медичних скарг , включаючи артрит, синдром хронічної втоми, лімфатичний набряк , варикозне розширення вен і тромбоз глибоких вен . Вона також ефективна для поліпшення циркуляції під час вагітності, для зняття симптомів втоми і болю в ногах.

Одяг і білизна Skins носять не тільки професійні спортсмени , а й люди люблять і ведуть активний спосіб життя в усьому світі, включаючи, велосипедистів, бігунів, тріатлетов і скейбордистов.

www.skins.netофіційний сайт

За результатами авторитетного незалежного науково – медичного дослідження , продукція бренду була віднесена до елітного сегменту спортивного спорядження та екіпірування!