Бренд Slazenger

332

  Один з найстаріших британських брендів — Slazenger займається виробництвом спортивних м’ячів, спортивного одягу та екіпіровки. Компанія була заснована в 1881 році Ральфом Слезингером, який пізніше залучив до справи свого батька і молодшого брата.

У 1890-му Slazenger починає випуск ключок для гольфу, роком опісля – м’ячиків. Вже в 1902 році тенісні м’ячі Slazenger використовуються в Вімблдонському турнірі. Починаючи з 1902 року, такі легенди тенісу як Фред Перрі, Мартіна Навратілова, Джон Макінрой, Піт Сампрас і Роджер Федерер вигравали Вімблдон м’ячем Slazenger Wimbledon.

Протягом майже 120 років цей м’яч залишається Офіційним м’ячем Вімблдону:

М’яч Вімблдону — це спеціально розроблений для самого престижного тенісного турніру в світі, забезпечує чіткий відскік і володіє чудовими ігровими характеристиками. Високоякісна найтонша шерсть, яка використовується в покритті м’яча, робить цю модель дуже міцною і в той же час забезпечує відмінне почуття м’яча.

Ексклюзивна забарвлення Ultra Vis і запатентований процес нанесення логотипу, забезпечують оптимальну видимість м’яча під час гри, як для гравців, так і для глядачів. Завдяки технології HydroGuard покриття м’яча відштовхує на 70% більше води в порівнянні із звичайним м’ячем, що важливо, якщо врахувати англійську погоду. Співпраця Slazenger з цим турніром серії Великого Шолома є одним з найдовших в історії спорту.

У 1922 році компанія відкриває фабрику в Австралії, а двома роками пізніше – в Канаді. До початку Другої Світової війни Slazenger є найбільшим світовим виробником дерев’яних ракеток для тенісу, сквошу і бадмінтону.

У 1959 році Ральф Слезингер-молодший продає сімейний бізнес компанії Dunlop Rubber Co. Ltd. У 1963 з’являється сучасний логотип з пантерою. У тому ж році розпочато виробництво верхнього одягу.

Slazenger — всесвітньо відомий бренд спортивного одягу, спорядження і аксесуарів. З 2004 року Slazenger входить до складу групи Sports Direct (раніше – Sports World International). Штаб-квартира – Ширбрук, графство Дербішир, Великобританія. Загальна кількість персоналу Sports Direct – 18 тис. чол.

Група компаній має у своєму розпорядженні власними торговими мережами, а також володіє безліччю брендів: Everlast, Field & Trek, Dunlop (одяг та спорядження), Carlton, Karrimor, Lonsdale. Виручка групи Sports Direct в 2011 році склала 1,6 млрд. фунтів стерлінгів, а чистий прибуток 83 млн. фунтів.

Нові ракетки Slazenger AERO використовуються діючими гравцями туру ATP Джеймі Мюррей і Россом Хатчинсом. Вони виграли безліч титулів в парі, в числі яких є титул переможця Вімблдону в змішаному парному розряді (Мюррей 2007 рік). Легенда тенісу, а нині представник Slazenger Тім Хенмэн також високо оцінює ігрові якості ракеток AERO.

Модельний ряд Slazenger 2013 пропонує преміальну лінійку екіпіровки, здатну задовольнити потреби навіть найвимогливіших гравців. Багату спадщину і прагнення до розвитку змушують Slazenger створювати по-справжньому найкраще.

http://www.slazenger.com – офіційний сайт

Компанія Slazenger майже за 140 років існування отримала визнання, як у любителів активного способу життя, так і професійних спортсменів, завдяки багатій історії перемог і бездоганної репутації на ринку спортивної екіпіровки.