Бренд Sondico

267

Британський бренд Sondico — спеціалізується на виробництві одягу, взуття та аксесуарів для гри у футбол. У тому числі екіпіровки для воротарів і знаменитий своїми воротарськими печатками.

Бренд Sondico, з його більш ніж півстолітньою історією, є одним з кращих виробників екіпіровки для футболістів. У 1960-х-1970-х роках Sondico випускає перші спеціальні рукавички, які забезпечують кращий захист голкіпера і чіпкий «грип». В рукавичках марки Sondico грали такі відомі футболісти, як Рей Клеменс, Девід Джеймс, Пітер Шилтон, Невілл Саутолл і багато інших.

У квітні 2012 року голкіпер англійського футбольного клубу «Віган» Алі Аль-Хабсі підписав трирічний контракт з виробником спортивних товарів Sondico. В рамках угоди 30-річний воротар буде виступати в рукавичках тільки цієї фірми. Раніше аналогічний договір з компанією уклав голкіпер «Бешикташа» та збірної Шотландії Аллан Макгрегор. «Я дуже гордий і схвильований тим, що пішов по шляху великих голкіперів і став частиною легендарного воротарського бренду. З нетерпінням чекаю можливості випробувати мої нові рукавички в кращій лізі в світі», — сказав Аль-Хабсі.

«Алі — фантастичний воротар, і це чудово, що він буде грати в сезоні-2012/3 в наших рукавичках. Сподіваємося, що унікальні характеристики допоможуть йому продовжувати виступати на високому рівні», — заявив Девід Бекстер, директор з маркетингу британського та європейського відділу компанії Sondico.

Сьогодні англійська бренд Sondico йде в ногу з часом і регулярно впроваджує у виробничий процес інноваційні технології. Яким би не був вибір футболіста з широкого асортименту продукції Sondico, в такий фірмової екіпіровці гравець зможе показати все, на що здатний.

http://store.sondico.com/ — офіційний сайт