Бренд SoulCal

319

Компанія Soul Cal – це представник Каліфорнійського стилю в Британській моді.

У кожній своїй колекція вона представляє величезний діапазон повсякденного одягу та взуття для чоловіків , жінок, дітей. Це завжди спокійний, м’який, вільний кілька ретро стиль дозволять легко поєднувати елементи одягу між собою і домагатися гармонії кольору і форми.

У літніх, зимових, осінніх і весняних колекціях компанії є одяг, яку можна поєднувати один з одним і безперервно переходити з одного сезону в інший без зайвої суєти, з мінімальними зусиллями, зберігаючи при цьому стильний і сучасний образ!

Бренд SoulCal пропонує також спортивний одяг та одяг для активного відпочинку. Це толстовки, худі, футболки, майки, бігові куртки і спортивні штани – все щоб впевнено і комфортно відчувати себе на біговій доріжці або на прогулянці в лісі.

Нова лінія бренду Soul Cal Deluxe пропонує найширший спектр одягу, взуття та аксесуарів. Ви можете купити блейзери, жилети, футболки і джинси, взуття, ремені, сумки, капелюхи і шапочки, шльопанці, кросівки, шкарпетки і майки, будь-якого розміру і кольору, щоб відразу створити свій власний закінчений образ.

офіційний сайтhttp://www.usc.co.uk/soulcal

Якщо вам подобається невимушеність у поєднанні з комфортом і елегантністю, то бренд Soul Cal для Вас!