Бренд Soviet

439

Бренд модного чоловічого та жіночого одягу та взуття Soviet Jeanswear Company був заснований в 1987 році. Незважаючи на назву, компанію навряд чи можна дорікнути в сьогодення слідування моді на радянську екзотику.

Купити джинси Soviet можна тут !

Все починалося зі звичайних джинсів. І протягом багатьох років Soviet був синонімом джинсового одягу. Але прогрес не стоїть на місці. Враховуючи необхідність розбавити свій асортимент не менш популярними товарами, фірма почала випускати одяг, яка відповідала б стилю вже випущених колекцій. Так з’являються куртки , кофти, толстовки, шорти, футболки та майки від Soviet. Вони були випущені вже в початку 90 років. Невелика кількість випущених ліній одягу, компенсувалося відмінною якістю. Якщо вибираєте Soviet, зверніть увагу на фірмові шви, які завжди йдуть в тональність моделі. Доповнюють їх індивідуально оформлені ґудзики та застібки.

Дизайнери цього бренду направили свої зусилля в основному на молодіжну аудиторію. Основний сегмент не досягає і сорокарічного віку, але тим не менш популярні такі джинси та брюки серед чоловіків більш зрілого віку. Адже приховати свій вік — завжди спокуса. Купити модні джинси для багатьох буде означати знову зануритися у світ молодості.

Зараз Штаб-квартира бренду знаходиться в ПАР, а продукція імпортується в багато країн світу, в тому числі, в Австралію і країни Латинської Америки

До переваг цієї марки можна віднести її демократичні ціни. Звичайно, трохи дорожче, ніж аналогічні бренди, які спеціалізуються на молодіжному одязі, але зате дозволяють виглядати гідно і вражаюче. Фірма також може похвалитися високою якістю тих матеріалів, з яких виготовляє моделі.

офіційний сайт http://www.soviet.com/

Неймовірна зручність у русі — ось гасло, який пропагує бренд Soviet . Адже життя — це рух. І потрібно рухатися тільки вперед!