Бренд Spalding

325

Spalding— американська компанія, всесвітньо відомий виробник спортивних товарів зі штаб-квартирою в місті Спрингфілд, штат Массачусетс. Основною спеціалізацією компанії стало виробництво спортивної форми і аксесуарів для ігри в бейсбол, теніс, футбол і гольф.

Бренд заснований Албертом Спелдингом в 1876 році, з капіталом лише в 800 доларів. Спелдинг народився 2 вересня 1850 року в маленькому селищі Байрон, що в 90 милях на захід від Чикаго. І став відомий всьому світу , як подає Національної Ліги бейсболу, а завдяки своїм перемогам та внеску в розвиток цієї національної американської гри, Спелдинг удостоївся честі бути увічненим в Залі слави.

Компанія спеціалізується у виробництві м’ячів та інвентаря для багатьох видів спорту: бейсбол, футбол, софтбол, волейбол, футбол, лижі і гольф і, звичайно ж, баскетбол. Засновник компанії Альберт Спалдінг зробив перший м’яч на честь Джеймса Нейсмита, творця баскетболу, на рубежі ХІХ-ХХ ст. З тих пір компанія Spalding виробляє баскетбольні м’ячі, а офіційні м’ячі для Національної баскетбольної асоціації — з 1983 року. Завдяки особливій технології виготовлення м’ячі Spalding міцні, зносостійкі і з плином часу не втрачають колір. Для баскетболу Spalding також виробляє щити, кошики, сітки баскетбольні стійки.

Купити баскетбольні м’ячі Spalding можна тут!

Spalding є офіційним постачальником Національної баскетбольної асоціації (NBA) і Жіночої національної баскетбольної асоціації (WNBA), офіційним постачальником баскетбольних щитів для НБА і Національної університетської атлетичної асоціації (NCAA) та інших організацій.

Як правильно вибрати баскетбольний м’яч!

У різні роки продукцію Spalding рекламували різні популярні атлети, серед яких також були футболісти, бейсболісти, тенісисти і, звичайно ж, баскетболісти — Kobe Bryant, а також Paul Pierce, що має з брендом довгостроковий не взуттєвої контракт. Крім створення численної атрибутики для ігрових видів спорту, компанія Spalding також має історію створення баскетбольної ігровий взуття. У минулому маючи взуттєві контракти з такими відомими атлетами, як Hakeem «The Dream» Olajuwon і Walt «Clyde» Frazier.

У 2003 році компанія Spalding стала підрозділом корпорації Russell. Зовсім недавно вони уклали договір з трійкою молодих атлетів Jimmer Fredette, Chris Singleton і Mario Chalmers, а також анонсували реліз нової баскетбольної моделі на 2012 рік.

Офіційний сайт компанії Spalding: http://www.spalding.com