Бренд Stormlite

284

Продукція Британського бренду Stormlite відрізняється високою якістю та універсальністю. Кожна деталь у виробах ідеально продумана до дрібниць. Завдяки інноваційним розробкам і чітко розробленим функціональним призначенням, бренд завоював свою популярність на світовому ринку. Stormlite популярний завдяки виготовленню жіночого та чоловічого взуття. Свобода і комфорт — саме за це цінують дану фірму. Люди, що живуть в ритмі міста, які не уявляють себе без активного відпочинку безсумнівно вибирають цей бренд.

Сміливі, креативні ідеї, інноваційні технології — основні стандарти які потребують споживачі і яким відповідає цей виробник. Особливим декором або неперевершеним елегантним дизайном моделі цієї фірми не відрізняються, та й не до чого це. Оригінальні матеріали, практичні форми і надійність компенсують всі інші недоліки.

Жіноче взуття цього виробника здатна витримати суворі випробування, дозволяючи насолоджуватися відпочинком і не бояться непередбачених неприємностей. Захищають при будь-якій температурі і в будь-яких ситуаціях. Камені, грязь, нерівна поверхня не принесуть ніякого дискомфорту. Ви можете носити їх нескінченно довго, але все ж зберегти первозданний вигляд.

Чоловічі черевики Stormlite так само не поступаються своєю практичністю. Часто основним матеріалом їх виготовлення служить нубук. Він являє собою шкіру, відшліфовану з боку зрізу. Його відрізняє шорстка структура і цікавий зовнішній вигляд. Сам нубук добре вбирає вологу, при цьому з часом може поміняти своє забарвлення зі світлого на темний, або з темного на світлий. Тому Stormlite застосовують модернізовані технології для додання своїй взуття практичності і міцності. Після обробки нубук стає важче, з більш грубою фактурою і не промокає.

Візитною карткою цієї брендового взуття є підошва. Унікальна текстура і високоякісні матеріали, які беруть за основу при її виготовленні дають можливість уберегти ноги від швидкої втоми. Так само залежно від призначення чоловічих і жіночих черевиків, надають їй більшої м’якості або жорсткості. Так, наприклад, спортивні кросівки цієї фірми в основі має гнучку структуру підошви, моделі для туристичних походів — міцну і ущільнену.

Колекції, випущені для повсякденної шкарпетки продовжують ідеї, втілені в спортивній і прогулянкової взуття. Вигини ліній, застібки, шнурівка — все повторюється, тим самим підкреслюючи фірмовий стиль. Пріоритетні кольору, які використовують дизайнери в основному мають приглушені, спокійні відтінки, тому кожному можуть припасти до смаку випускаються моделі.

Крім того, в межах даного бренду виготовляються все, що потрібно для походів і піших прогулянок. Якщо ви активний і цінуєте комфорт — Stormlite саме для Вас!