Бренд Tapout

386

У 1997 році три зухвалих хлопця подарували народження самому відомому бренду – Tapout, американської кампанії, яка була в основі зародження культури спортивних єдиноборств та ММА. Вони самі були колись спортсменами, один проявив себе у боксі, другий захоплювався кік-боксингом, тому, побачивши по телебаченню бої ММА, вони просто закохалися у це спортивне видовище і вирішили створити свій бренд для ММА. Їх девізом стали слова : «Якщо хочеш досягти, просто повір і йди робити!»

Бренд Tapout почав свою історію з повного андеграунду. У 1996 році компаньйони придумали назву бренду — «Tapout», ім’я яке дійсно пов’язане зі спортом і прийшли до одностайної думки, що це-назва, яку потрібно. У них не було грошей, але назбиравши кілька сотень доларів, хлопці віддрукували футболки з логотипом «Tapout».

Потім почали організовувати і проводити незаконні, закриті бійцівські турніри, які мали дуже обмежену відвідуваність. Саме там ці три неформальних ентузіаста активно рекламували і продавали, в той момент безызвестный, але інтригуючий своєї оригінальністю Tapоut. Їх старання та віра в успіх була настільки велика і безмежна, що зараз з Tapоut асоціюється тільки з самим кращим і високоякісним, що може бути пов’язано з ММА і світом змішаних єдиноборств.

Купити всі товари бренду Tapout можна тут!

Зараз Tapоut це повний спектр тренувальної екіпіровки, що відповідає еталонам світових стандартів. Тренувальні засоби капанії відрізняються стриманим дизайном без яскравих малюнків. Ця екіпіровка своєрідна класика світу ММА, яка підкреслює грунтовний і дорослий підхід до єдиноборств.

TapOut створює відмінні речі і для повсякденного використання, в них Ви зможете комфортно відчувати себе, прогулюючись ввечері, а також і роблячи ранкову пробіжку. Основна ідея, яка виражається в продукції Tapоut — поєднання повсякденного одягу зі специфікою змішаних єдиноборств і додавання цьому поєднанню краплю стильного і брутального духу. Відмінною рисою футболок Tapout є їх незвичайний дизайн, який підкреслює прагнення її володаря перемагати.

Ідея бійцівського стилю в щоденних речах отримала велике поширення в усьому світі і щодня захоплює натовпу нових шанувальників. Бренд випускає одяг, взуття, аксесуари, спорядження, сумки, харчові продукти і оригінальні аксесуари. Взагалі все для тих, хто має пристрасть до ММА. Також клітини в стилі Октагон. Tapоut — це завжди високоякісну сировину, виготовлене з використанням сучасних технологій.

Політика компанії спрямована на розвиток ідеалів спортивної освіти і максимальної популяризації спорту в суспільстві. Tapоut розробляє і продає тренувальні курси і програми для людей, які вирішили кардинально змінити своє життя і відмовитися від зайвих кілограм на користь здорового тіла і міцної мускулатури. Для розробки одягу Tapоut залучає провідних фахівців з фізичної підготовки спортсменів UFC, а також провідних зірок цього промоушену.

офіційний сайт http://www.tapout.com/

Лушчие бійці і промоутерські компанії світу вибирають Tapout. Тепер з доходами понад ста мільйонів доларів ця компанія позиціонує себе, поряд з UFC, як особа ММА