Бренд Тimberland – або легенда про Жовтому Черевику

379

Timberland– популярний американський бренд, який спеціалізується на виробництві чоловічого, жіночого та дитячого взуття, а так само одягу і аксесуарів. Засноване в 1973 році Натаном Шварцем. Візитною карткою бренду є перші в світі водонепроникні «жовті черевики. Timberland входять в список 100 світових компаній, забезпечують найкращі умови праці та бережливе ставлення до навколишнього середовища. Президентом Timberland є Джеффрі Шварц, онук Натана Шварца.

«Жовті черевики побували скрізь. Їх носять на п’яти континентах. У них піднімалися на висоту три тисячі метрів. У мене у валізі лежать черевики, які я одягав на прийом у Білому домі. Я зробив їх сам. Звичайно, з костюмом Brioni їх складно уявити, але в Італії я бачив і таке. Якщо людина один раз купив взуття Timberland, він буде носити її постійно»

Джеффрі Шварц

Історія Timberland була вже вирішена, коли у 1902 році в місті Одеса, у родині потомствених шевців Шварців народився син Натан. Власне його доля теж була вирішена. Батьки емігрували в Америку і заробляли на життя своїм ремеслом. Тому і Натан з 16 років вже працював підмайстром шевця, але мріяв про свою справу. Мрія збулася не відразу. Через 34 роки, зібравши невеликий капітал, йому вдається купити спершу частина, а потім і повний пакет акцій компанії The Abington Shoe Company. Цій компанії належала невелика взуттєва фабрика р. Абінгтон, яка дозволила Натану зробити перший крок до свого успіху. Згодом назва Abington отримає одна з колекцій взуття Timberland.

Купити всі товари Timberland можна тут!

1965 рік став знаменним для колишнього підмайстри шевця – їм була придумана нова унікальна технологія. Суть її полягає в тому, що за допомогою преса, використовуючи високий тиск, шкіряний верх взуття з’єднували з гумовою підошвою. В результаті використання такої технології відпала необхідність пришивання нитками верху взуття на підошві, і як наслідок, взуття стала водонепроникною. Шварцу знадобилося ще кілька років, щоб відпрацювати придуману ним технологію, і створити унікальну в своєму роді взуття, в якій все було продумано до дрібниць. Але тільки в 1973 році Натан Шварц випускає свої перші шкіряні абсолютно водонепроникні черевики жовтого кольору під назвою «Timberland». Так з’явився знаменитий – «Жовтий Черевик»!

Інноваційна взуття стала блискавично відома і популярна, а словосполучення «жовті черевики» стало міцно асоціюватися з маркою Timberland. У 1978 році компанію перейменовують в The Timberland Company. У 1979 році італійцем Веронесі була проведена масштабна рекламна компанія жовтих черевик – черевики опускали у воду, бруднили в бруді, використовували в неймовірних умовах, що повинно було привести їх у повну непридатність. Але, не дивлячись ні на що, після миття і чищення вони залишалися сухими і зберігали первісний вигляд. Завдяки рекламі Джузеппе Веронесі «жовті черевики» миттєво стали популярними в Європі.

До 1980 року роздрібна мережа Timberland налічувала вже більше 100 магазинів, що знаходилися в різних містах світу. У 1988 році, не зупиняючись на досягнутому успіху, компанія Timberland випускає першу колекцію чоловічого, а через два роки – жіночого одягу призначеної для активного відпочинку і туризму. Через кілька років, в 1996 році запускається виробництво дитячого взуття. Через рік – і дитячого одягу. Купити всі товари Timberland можна тут!

Наступним етапом розвитку фірми стало створення в 1999 році нової торгової марки Timberland PRO. Це серія робочого взуття, призначена для людей різних професій. Взуття цієї серії, поєднуючи в собі всі передові технології, дозволяє відчувати себе комфортно і надійно протягом всього трудового дня.

Купити всі товари Timberland можна тут!

В даний час неперевершену якість одягу і взуття Timberland досягається за допомогою застосування новітніх технологій, у тому числі розроблених і самою компанією. І якщо зараз розглянути збірний «Жовтий черевик» ближче , то можна зрозуміти, що на ньому буквально «Немає жодного живого місця» — там все пронизане новітніми технологіями. Підошва, матеріали, устілка, каблук, фурнітура — буквально все!

Водонепроникність
 • Для досягнення водонепроникності свого взуття, компанія Timberland використовує в даний час 4 складових – силіконове просочення шкіри, технологію «запечатаний шов», водонепроникну мембрану Gore-Tex і, власне, безшовна кріплення підошви з допомогою системи обпресування шкіри під тиском.
 • Для збільшення водонепроникності свого одягу і взуття Timberland використовує технологію покриття Ion-Mask. Покриття Ion-Mask стійко до поглинання води і бруду, не впливає на повітропроникність і допомагає захистити одяг і взуття від плям, допомагаючи їм зберегти первозданний вигляд.

Купити всі товари Timberland можна тут!

Підошви

Компанією Timberland при виробництві взуття використовується кілька видів підошов, кожна з яких виконує свою певну функцію:

 • Так, інноваційною технологією компанії є підошва Timberland Trail Grip з протектором. Така підошва забезпечує найкраще зчеплення з поверхнею, що ідеально підходить для піших прогулянок.
 • Застосовувана Timberland технологія виготовлення підошви Gripstick traction rubber — забезпечує відмінне зчеплення на мокрих поверхнях.
 • А що виготовляється за технологією Trail Wave підошва з унікальним малюнком хвилі і подвійною щільністю, має амортизуючими властивостями, гарантує стійкість і стабільність, а також відмінне зчеплення на нерівних поверхнях.
 • Однією з унікальних технологій Timberland при виготовленні підошов є технологія Anti-Fatigue.Вона була розроблена для людей, які проводять весь день «на ногах». Практично вся взуття серії Timberland Pro має підошву, виготовлену за технологією Anti-Fatigue. Така підошва складається з спеціальних конусоподібних повітряних кишень, які розподіляють тиск в ключових зонах, поглинають удари, що виникають при ходьбі, і повертають енергію так, щоб ступні могли залишатися в тонусі весь день. Крім того, конусоподібні кишені значно полегшили вага підошви, що тільки сприяло збільшенню ступеня комфортності взуття.
Устілки і підбори
 • У більшості випадків при виробництві своєї взуття компанія Timberland використовує технологію Smart Comfort. Технологія Smart Comfort забезпечує підвищений комфорт при шкарпетці взуття за рахунок того, що забезпечує м’яку посадку для ноги з будь-яким піднесенням за рахунок еластичних підкладок, а гумова підошва з амортизацією пом’якшує удари при ходьбі. При застосуванні технології Smart Comfort колодка не вимагає розношення, а спеціальна устілка сприяє рівномірному розподілу тиску під час ходьби.
 • У взуття Timberland ви можете зустріти устілки-трансформери PreciseFit.
 • Устилки Ortholite, які ви зустрінете у взуття Timberland, забезпечують повітропроникність, виведення зайвої вологи і довгострокову амортизацію.Це означає, що інтенсивно дихаючий матеріал устілок збереже свій амортизуючий ефект з плином часу, а ваша взуття залишиться зручною і буде надавати підтримку стопі, незалежно від того, як довго ви її носите і як далеко ви ходите.
 • При виробництві жіночого повсякденного взуття компанія використовує чіп Comforia system. Всередині устілки присутня спеціальна металева пластина, що дозволяє рівномірно розподілити тиск на пальці і п’ятки при ходьбі і підтримує звід стопи. З устілкою Comforia system ви зможете ходити у взутті з будь-якою висотою каблука досить тривалий час, не відчуваючи при цьому якого-небудь дискомфорту і втоми ніг.
 • У взуття Timberland використовується нейлоновий крепителі каблука. Такий каблук не викликає дискомфорту і має достатню міцність.Технологія Suspension Heel дозволила компанії значно вдосконалити каблук у виготовляється жіночого взуття. При застосуванні такої технології на нижню частину каблука кріпиться спеціальна гумова накладка, що має вигнуту форму. Така накладка діє як амортизатор і при кожному кроці знижує ударну навантаження на п’яту.

Купити всі товари Timberland можна тут!

Внутрішні матеріали
 • З 2005 року після придбання компанією Timberland корпорації SmartWool, пециализирующейся на виробництві матеріалів з терморегулюючі властивості, починається активне впровадження технологій SmartWool у виробництво одягу та взуття.
 • В якості підкладки для взуття стало використовуватися вовняне волокно SmartWool, що дозволяє природним чином підтримувати постійну температуру тіла незалежно від інтенсивності виконуваних робіт і пори року. Завдяки властивостям вовни, волокно вбирає піт і сприяє його випаровування, таким чином, запобігаючи скупчення вологи, розмноженню бактерій і появі запаху.
 • Крім 100%-го вовняного волокна SmartWool, компанія Timberland застосовує при виробництві взуття матеріал SmartWool Faux Shearling (штучна овчина SmartWool). Цей матеріал на 60% складається з натуральної вовни і на 40% з Polartec Thermal Pro fleece, виготовленого з перероблених ПЕТ (пластикові пляшки), а його відмінними рисами є теплота, повітронепроникність і швидке висихання.

Купити всі товари Timberland можна тут!

Світове визнання фірма отримала завдяки надійності, якості, комфорту, уваги до деталей і турботи про довкілля. Екологічний напрямок простежується у всіх моделях одягу і взуття Timberland. Свою діяльність компанія тісно пов’язує з природою та екологією:

   • Компанія створила свій внутрішньокорпоративний екологічний рейтинг вироблених виробів — Green Index , з допомогою якого з десяти-бальною шкалою дається оцінка впливу матеріалів, з яких виготовлено одяг і взуття, на навколишнє середовище.
   • Яскравим представником екологічного спрямування є колекція Timberland Earthkeepers, при виготовленні якої використовуються екологічно чисті матеріали, в тому числі і органічний бавовник, вирощений без використання токсичних добрив і пестицидів.
   • В одязі та взутті серії Earthkeepers використовується біонічна тканину від компанії Bionic, яка складається з органічної бавовни (50%), обгорненого навколо ядра перероблених ПЕТ (38%) і високоеластичного та міцного поліестеру (12%). Це забезпечує тканини підвищену міцність і зносостійкість.

Компанія Timberland живе і розвивається в безперервному русі вперед , ось чому в 2013 році був створений новий слоган бренду: «Досягнувши всього, досягнемо більшого». Компанія по праву пишається своїм взуттям, а сам «Жовтий черевик» під назвою «Timberland» зараз перебуває в якості експоната в Британському музеї дизайну!

Офіційний сайт: www.timberland.com