Бренд Umbro

347

Umbro — британський виробник і постачальник спортивного одягу та екіпіровки, розташований в районі Чідл, Великий Манчестер, Англія, яка раніше була одним з головних постачальників спортивного одягу для англійської Прем’єр-ліги, кубка Англії і Збірної Англії по футболу.

Компанія була заснована Харольдом Хампфрі. Йому допомагав його брат, тому в 1920 році компанія носила ім’я Humphrey Brothers Clothing і розташовувалася в Уїлмслоу, графство Чешир (Англія). З початку компанія являла собою невеликий цех. Але поступово розвивалась і в 1924 році була перейменована в Umbro, скорочено від Humphreys Brothers. У тому ж 1924 компанія обзавелася своїм фірмовим логотипом: подвійним ромбом, який символізував грані алмазу.

Купити всі товари бренду Umbro можна тут !

Слоган Умбро свідчив: Life is the game and we know which one! Що в перекладі звучить: Життя це гра і ми знаємо яка! Мабуть мова йшла про футбол… Для компанії Умбро – футбол-не просто гра. Футбол – це джерело натхнення, джерело сил для подолання перешкод. Футбол – сенс життя. Такі принципи компанії Umbro і тому компанія завжди в центрі футбольної культури.

Перший серйозний клієнт компанії був футбольний клуб «Манчестер Сіті» в 1934 році. У тому ж році команда, в екіпіровці Умбрії, вигравала кубок Англії. Через рік, переможцем кубка стає команда “Шеффілд Уэннслей” і теж у формі від Umbro. Зручність і якість торгової марки Umbro починають цінувати не тільки футболісти, а й військові сили Англії, які в 1940 році купували одяг у компанії.

Важливим моментом у біографії компанії став 1958 рік. В цьому році Чемпіонат Світу виграє збірна Бразилії, повністю екіпірована в Умбрії. Після перемоги бразильців, багато футбольних команди стали переходити на форму і бутси від Umbro.

Протягом багатьох років Umbro була постачальником форми для професійних команд і арбітрів. На Чемпіонаті світу з футболу 1966 року 15 команд з 16 носили форму Umbro. Крім футбольної тематики, Umbro також виробляє спортивні комплекти для регбійних команд і легкоатлетів. У 1970 році, Бразилія вдруге стає Чемпіоном світу, постачальником форми для чемпіонів раніше була британська компанія. Перші бутси під маркою Umdro з’явилися в 1985 році для збірної Бразилії, а через два роки надійшли у продаж .

Umbro також виробляла шорти, пік популярності яких настав у кінці 1980-х — початку 1990-х років. Вони були зроблені з нейлону, не м’ялися і були розфарбовані в яскраві кольори. Ці футбольні шорти отримали своє прізвисько — «Umbros». З розвитком молодіжної футбольної ліги США в 1980-х роках багато молоді люди і підлітки стали носити їх як повсякденний одяг. Як і футбол, вони були популярні серед обох статей.

У 1999 році, власники Umbro придумають новий гасло: «Бути авторитетом у світі футболу». Кожна перемога футбольної команди, це не перемога кожного гравця – це перемога всієї команди і це також перемога Умбрії.

Технологи і розробники Umbro постійно в пошуку нових технологій, матеріалів та ідей для того, щоб зробити оптимальну спортивний одяг. Майкл Оуен, забиваючи свій сотий м’яч в Прем’єр Лізі був взутий в бутси XAI від Умбрії.


Використання сучасної технології X-static допомогло бразильцям здобути перемогу на кубку Світу з пляжного футболу. X-static – вплетення в матеріал срібних ниток. Срібло надзвичайно ефективно поглинає зайве тепло, а також може рівномірно розподіляти її по всій площі. Матеріал, оброблений сріблом, швидко виводить вологу з поверхні тіла, усуває неприємні запахи, бореться з бактеріями.

Протягом багатьох років Umbro була постачальником форми для професійних команд і арбітрів. На Чемпіонаті світу з футболу 1966 року 15 команд з 16 носили форму Umbro. Крім футбольної тематики, Umbro також виробляє спортивні комплекти для регбійних команд і легкоатлетів.

Сьогодні Umbro виробляє всі види спортивного одягу, включаючи бутси і тренувальну форму. Umbro також виробляє повсякденний одяг, в тому числі лінію британського дизайнера Кіма Джонса. Компанія поставляє спортивну форму відомим командам світу.

http://www.umbro.com/choose/ — офіційний сайт Umbro