Бренд Under Armour

492

Under Armour – американська компанія з виробництва, високотехнологічної функціональної спортивного одягу і взуття для професійних спортсменів. Почалося все з того, що в 1996 році 23-річний капітан університетської футбольної команди Кевін Планк, зважився кореним чином змінити стандарти спортивного одягу. Як і всім гравцям на футбольному полі під час важких тренувань, йому кілька разів доводилося міняти мокрі від поту футболки з бавовни. Кевін вирішив поміняти бавовна на синтетику. Так вперше була використана суміш з лайкри і поліестеру, будучи дуже легкою і еластичною, прилягаючи до тіла і не втрачаючи своєї форми, така тканина не вбирала піт, а виводила вологу назовні, залишаючи тіло спортсмена сухим. У футболках з такої синтетичної тканини футболісти відчували себе більш комфортно, не дивно, що Кевін назвав свій бренд Under Armour , що означає « Під захистом».

Це був революційний продукт, який чудово продавався в середовищі спортсменів. І вже до кінця 1996 року прибуток від продажів Under Armour перевищила 17000 $ США. А в 1998 році компанія Under Armour вже отримала приміщення в Балтіморі, де і донині знаходиться її головний склад.

Через деякий час, зваживши всі переваги і недоліки першої моделі футболки, Кевін удосконалив її, наблизивши до термобілизни. Тепер вона швидко висихала після зволоження, була повітропроникною і, головне, зберігала м’язи в розігрітому стані. В результаті вона легко виводила вологу, залишаючись при цьому сухою, і зберігала прохолоду навіть при найвищих температурах. Людина могла відчувати себе комфортно незалежно від навколишніх обставин.

Купити всі товари Under Armour можна тут !

Великим поштовхом у розвитку бренду стала реклама, що вийшла в популярному виданні «USA Today», на першій сторінці якого був зображений відомий захисник Oakland Raiders, Jeff George, одягнений в фірмовий одяг Under Armour. Ще більшої популярності приніс фільм «Any Given Sunday», в якому всі герої носили фірмовий одяг бренду. У наступні роки одяг Under Armour неодноразово з’являлася на екранах телевізорів, як, наприклад, у фільмі «Форсаж-5». Купити всі товари Under Armour можна тут !

У 2006 році компанія випускає свою першу колекцію спортивного взуття, а саме — кросівок для бігу. Через два роки компанія випускає свої перші унікальні кросівки для занять баскетболом. Їх головною особливістю була власна розроблена, запатентована технологія амортизації. Рекламним обличчям колекції стає відомий баскетболіст Brandon Jennings, який брав участь у NB. Що додало ще більшого ажіотажу представленої новинці.

Купити всі товари Under Armour можна тут !

Взуття, завдяки своїй високій якості, оригінальним дизайном і доступними цінами придбала масу шанувальників серед молоді і любителів спорту. Випускається взуття проходить обов’язкове тестування, в якому беруть участь школярі, студенти та волонтери. На власному досвіді вони досліджують недоліки і достоїнства спортивного взуття. Їх думка обов’язково враховується при розробці нових моделей. А до рекламним компаніям фірми регулярно залучаються найвідоміші та результативні баскетболісти.

Асортимент фірми досить широкий, в ньому представлені дві основні лінійки — жіноча і чоловіча колекція. Також є одяг для щоденного використання. Весь одяг поділяється по сезонності. Існує кілька типів, HeatGear — призначена для літа, ColdGear — для зими, AllSeasonsGear — для міжсезоння.

На сьогоднішній день Under Armour асоціюється з виробником кращого компресійного термобілизни і спортивного взуття, призначеного для професійних спортсменів. З ідеї створити технологічне білизна почалася історія компанії, через 18 років технології, як і раніше, є опорним пунктом стратегії розвитку Under Armour. Тепер на заводі компанії під дослідження відведено окремий надсекретний кампус Innovation Lab. Бренд став справжнім конкурентом для Nike, Adidas, Puma та інших марок такого високого рівня.

Купити всі товари Under Armour можна тут !

Представництва компанії розташовані в багатьох країнах світу, а купити спортивний одяг та взуття Under Armour можна у фірмових спеціалізованих магазинах, які є в усіх великих містах і столицях по всьому світу.Достатньо лише раз відчути рівень комфорту, який забезпечує продукція Under Armour, щоб назавжди віддати їй перевагу!

Офіційний сайт https://www.underarmour.com