Бренд USA Pro

395

USA pro – «Зроблено для жінок!» Основні цінності цього американського бренду дійсно зосереджені на жіночості та функціональності. USA Pro є лідерами у виробництві спортивного одягу, аксесуарів та спортивного обладнання для жінок.

Висока якість бренду являє собою інноваційний асортимент жіночого одягу для ФІТНЕСУ. Колекція USA Pro включає спортивні бюстгальтери, жіночі футболки, футболки, брюки, жилети, спортивні аксесуари і спортивний інвентар для широкого спектру тренувань від йоги до бігу.

Інноваційна PRO-Dry технологія у виробництві спортивного одягу, який використовує USA Pro забезпечує відчуття сухості і прохолоди при найбільш інтенсивних тренуваннях. Крім того, одяг бренду розробляється жінками для жінок, знання жіночої форми і особливостей організму жінки дозволяє USA Pro створювати спортивний одяг, яка забезпечує надійну підтримку і фіксацію при максимальній амплітуді рухів.

Последнее час обличчям бренду USA Pro є британська модель Джемма Аткінсон, яка є самим гарячим шанувальником фітнесу. Як відома особистість в модельному бізнесі і фітнес-індустрії, якій вдається підтримувати себе в ідеальній формі , Джемма ідеально підходить для знаменитого фітнес-бренду. Джемма приєдналася до команди USA Pro ще і в якості постійного експерта.

Таким чином, якщо Ви жінка, Ви можете бути абсолютно впевненою, що в стильного спортивного одягу USA Pro вам буде зручно, легко і приємно під час будь-тренування, адже ця фантастична одяг створений спеціально для Вас з урахуванням всіх особливостей і потреб жінки. Цей одяг здатна надихнути Вас і зробити сильніше, стрункішою , впевненіше і щасливішим.

http://store.usapro.co.uk/ — офіційна сторінка