Бренд Vans

287

Vans – американська компанія , яка виробляє взуття та предмети одягу для занять спортом з середини 60-х років XX століття. Перша пара взуття була продана цією компанією в 1966 році. Компанія названа в честь свого засновника Пола ван Дорена. Ван Дорен почав з випуску парусинових туфлях — слипонов і продажу їх в місцевих магазинах, які належали самої компанії.

Яскравою рисою взуття Vans стало те, що в класичних моделях їх розробник поєднував легкий брезентовий верх з товстою підошвою. Це перетворилося в подальшому в відмітний елемент стилю Vans.

Через 40 років з моменту свого заснування Vans став домінуючим гравцем на ринку спортивного взуття і товарів для занять активними видами спорту, ставши одним з найпопулярніших брендів.

Сьогодні Vans виробляє чоловічу, жіночу та дитячу взуття. Колекція взуття Vans налічує поԽад 60 стилів, починаючи від класичних парусинових черевиків на товстій підошві, взуття без шнурівки, сучасної повсякденного взуття, а також скейбордической і сноубордичного взуття. Скейтбордическая лінія являє собою колекцію, призначену для поширення тільки в спеціалізованих скейтбордических магазинах.

У новому тисячолітті Vans набирає силу не тільки як марка переважно виробляє одяг і взуття для аудиторії «action sport», але і як потужний fashion brand. До 2006 року обсяг продажів взуття колекцій Classic і Vault становить 80% від загального обсягу. У 2007 році колекція одягу стрімко розростається і вже не вміщає жіночий і чоловічий одяг в один каталог.

http://www.vans.com/ — офіційний сайт