Бренд Vision

287

Vision Street wear – американська компанія, створена в середині 70-их років. У той час Південна Каліфорнія була бурхливим котлом, в якому кипіли пристрасті навколо нового захоплення молодих хлопців серфінгістів -скейтбордингу. Саме тому в 1973 році брат і сестра Брет Дорфман і Лу Енн, любителі нового виду спорту, вирішували самі придумати свій бренд, організувавши компанію Vision Street Wear, що виробляє взуття та одяг для скейтбордингу.

Дуже яскраве назву компанії, а також простота і надійність першої моделі Vision Canvas Hi Top, зробленої з парусини на вулканізованої білій підошві, дозволили їй швидко стати визнаним лідером в скейт-індустрії. А кеди Vision Canvas Hi Top назавжди стали класикою від скейт-взуття.

Купити всі товари бренду Vision !

Чітко усвідомлюючи значущість власного стилю для скейт-культури, бренд запропонував не тільки спеціально розроблені для катання, максимально зручні варіанти, але і спільно з провідними райдерами розробляв дизайн кожної моделі. Так перед публікою постали безкомпромісні, яскраві, стильні і затребувані скейтерские кеди Vision. Але, мабуть, найважливіше, чого досяг бренд – змусив людей по-новому поглянути на вуличний і скейтерский стилі. У цьому головну роль зіграла яскрава, сильна графіка на деках, майках і взуття.

Чудова якість моделей, зносостійкість, запатентована підошва, забезпечує чудове зчеплення з дошкою, чудова система амортизації, стильний і актуальний дизайн зробили моделі цього бренду відомими в усьому світі.

На сьогоднішній день бренд не здає своїх позицій і продовжує користуватися популярністю серед скейтерів.

http://www.visionstreetwear.com/ — офіційний сайт