Бренд Wilson

340

Американська компанія Wilson випускає спортивні товари з 1913 року. Під цією маркою виробляються аксесуари для тенісу, бадмінтону, сквош, волейболу, баскетболу, бейсболу, гольфу і американського футболу. На сьогодні компанія Wilson є розробником, виробником і дистриб’ютором спортивних товарів по всьому світу.

Купити всі товари фірми Wilson — можна тут!

Головною метою компанії є виробництво технологічно просунутих продуктів, які допомагають гравцям різних рівнів домогтися кращих результатів. Марка Wilson спонсорує багатьох популярних тенісистів, а тенісні м’ячі цього бренду стали офіційними м’ячами Кубка Девіса, Кубка Федерації, Відкритого чемпіонату США (US Open) з тенісу та Відкритого чемпіонату Австралії (Australian Open) з тенісу, турнірів Sony Ericsson WTA Tour. Такі відомі тенісисти як: Кріс Еверт, Піт Сампрас, Роджер Федерер, Серена і Венус Вільямс користуються ракетками Wilson. Купити ракетку Wilson можна тут!

За обсягом продажів тенісних ракеток Wilson займає лідируюче місце серед всіх виробників тенісних ракеток. У 2007 році на третьому турнірі Великого шолома, гравці Wilson виборюють першість як у жіночому, так і чоловічому одиночних розрядах.

Серена Вільямс
Роджер Федерер

Смуга їх виграшів у тому ж році почалася на Відкритому турнірі Австралії, де Роджер Федерер і Серена Вільямс, щоб поліпшити ігрові можливості, почали використовувати нові ракетки Wilson До Factor technology. Чемпіонський дует Федерер-Вільямс завоював лаври і на Уїмблдоні. На цей раз до переможцям приєдналася Венус Вільямс зі своєї золотої ракеткою обмеженого випуску Wilson До Factor. Успіх цих гравців на найвідоміших тенісних турнірах — доказ положення марки Wilson, як лідируючого бренду на тенісному ринку.

Компанія відома виробництвом баскетбольних м’ячів Solution, що отримали свою назву за здатність до поглинання вологи протягом гри і збереженню контролю. М’ячі Solution прийняті, як для офіційних ігор в лізі Національної асоціації студентського спорту NCAA. Купити баскетбольний м’яч Wilson можна тут!

Зараз бренд Wilson, має кілька ліній спортивного інвентарю, одягу і аксесуарів для гри в баскетбол, бадмінтон, бейсбол, футбол, гольф, сквош, теніс, ракетбол, волейбол.

Під маркою Wilson виробляються дуже якісні тенісні ракетки і м’ячі, спеціальна спортивна одяг і взуття, сумки та багато інших аксесуарів!

Офіційний сайт Wilson — www.wilson.com