Бутси Adidas – перевірено часом!

354

В наш час спеціальне взуття для гри у футбол вважається невід’ємною частиною екіпіровки гравця, але так було не завжди. Бутси пройшли довгу історію, перш ніж остаточно сформувалися основні принципи їх пошиття.

У 1925 році німець Адольф Дасслер (один із засновників компанії Adidas) винайшов і пошив перші футбольні бутси із шипами, що викував для нього місцевий коваль. Так вперше у світі з’явилася шипована спортивне взуття. Уперше спортсмени виступили в «шиповках» на Олімпіаді 1928 року в Амстердамі. Такі шиповки забезпечували зчеплення з футбольним полем, але не гарантували гравцеві захист від травм.

У 1949 році Адольф створює перші бутси зі знімними гумовими шипами, у 1950-м — футбольні бутси, пристосовані для гри у футбол у несприятливих погодних умовах. В 1954 році інноваційне взуття Adidas виявляється поза конкуренцією на чемпіонаті світу з футболу в Швейцарії: взута в Adidas збірна Німеччині вперше стала чемпіоном.

Адольф Дасслер особисто був присутній на вирішальних матчах у Берні, де під його безпосереднім керівництвом перед кожною грою бутси футболістів пристосовували до ґрунту і погодних умов за допомогою нової технології зйомних шипів. Після того, як ця взуття допомогла збірній здобути перемогу над Угорщиною на мокрому від дощу поле у фіналі чемпіонату , бутси Adidas стали надзвичайно популярні в спортивному світі!

Бутси бувають різні

Варто зазначити, що концерн Adidas – не тільки піонер галузі, але і новатор, постійно впроваджує інноваційні технології виробництва спортивного взуття та втілював у життя нові оригінальні ідеї. Наприклад, верхня частина взуття зі шкіри кенгуру і «дорослий» дизайн дитячих бутс – це новаторські рішення Adidas.

Бутси цієї фірми можуть похвалитися надзвичайно великим модельним рядом, що враховує переваги футболістів. Сучасний асортимент бутси Adidas складається з п’яти основних напрямів, орієнтованих на задоволення головних потреб футболіста під час гри. Ці категорії товарів характеризують так:

  • «Швидкість»
  • «Сила»
  • «Класика»
  • «Неокласика»

Кожна зі згаданих ліній продукції Adidas створювалася з упором на певну якість, але як би те ні було, всі сучасні моделі бутси Adidas забезпечують гравцеві комфорт і забезпечені комплексом елементів, що збільшує контроль над м’ячем.

Швидкість

На сьогоднішній день, концепція швидкості в світі футболу вважається найбільш пріоритетною. Саме від швидкості кожного гравця і команди залежить результат гри. Конструкція бутси Adidas F50 Adizero дає гравцеві швидкісне перевагу. Секрет цієї фірмового взуття – у використанні ультралегких високотехнологічних матеріалів. Легкі і швидкі бутси Adidas воліють такі гравці, як Мессі, Давид Вілья, Арьєн Роббен і багато інших.

  Сила

Культова модель бутси Adidas Predator, орієнтовану на збільшення сили удару по м’ячу, була розроблена ще в 1994 році. Суть конструкції моделі – в гумової вставки на поверхні взуття. Гума при контакті з м’ячем надає йому додаткову силу обертання за рахунок збільшення коефіцієнта тертя.

У 2003 році розробники компанії Adidas порадували футболістів революційною технологією під назвою «Power Pulse technology». Завдяки подвійним стелькам – 40-грамової з вольфрамового порошку і практично невагомою – створюється ідеальний баланс розподілу ваги, який дозволяє надати м’ячу максимальну кінетичну енергію.

Adidas не хоче поступатися в постійній гонці з компанією Nike і вже приготував секретну новинку бутс серії Adidas Predator . Мабуть цю новинку більш детально можна розглянути на майбутньому Чемпіонаті Світу 2014 в Бразилії.

Класика і неокласика

Якщо ви шукаєте максимально комфортні серійні бутси Adidas – зупиніть свій вибір на класичній моделі Copa Mundial. Ці бутси, вагою 306 грам, стали найуспішнішими в історії компанії. Такі бутси популярні серед футболістів вже більше 30 років, так що Adidas Copa Mundial можна сміливо називати актуальною класикою. Вперше випущені в 1979 році, Copa Mundial виготовлені зі шкіри кенгуру, забезпечені 12-ю шипами і розраховані на гру на трав’яних полях середньої жорсткості. Adidas Copa Mundial – це вибір Олівера Кана, Дієго Марадони, Паоло Россі, Мішеля Платіні, Зінедіна Зідана і багатьох інших футболістів.

Відео – як це все зроблено !

За якістю і рівнем комфорту з моделлю Copa Mundial дуже схожа неокласика від Adidas – бутси AdiPure. Це зразок легкої футбольної взуття з високим рівнем міцності і комфорту. Придбати бутси Adidas можна тут.

Футбольні бутси Adidas — це незмінне німецьке якість, перевірена часом!