Бутси Sondico починалися з рукавичок

271

Спортивний бренд Sondico, з його більш ніж півстолітньою історією, є одним з кращих виробників екіпіровки для футболістів. У 1960-х-1970-х роках Sondico випускає перші спеціальні рукавички, які забезпечують кращий захист голкіпера і чіпкий хват. В рукавичках марки Sondico грали такі відомі футболісти, як Рей Клеменс, Девід Джеймс, Пітер Шилтон, Невілл Саутолл і багато інших.

Зараз англійська бренд Sondico йде в ногу з часом — регулярно впроваджує у виробничий процес інноваційні технології і безупинно розширює пропонований асортимент спортивного одягу і взуття. У фірмовій екіпіровці Sondico будь-який гравець зможе показати все, на що здатний. І вже звичайно Бутси Sondico – це те, що повинно бути в сумці кожного футболіста!

Модельний ряд бутс Sondico – є чим пишатися!

Розглянемо найбільш популярні модельні лінійки бутс Sondico:

  • Sondico Touch;
  • Sondico Precision;
  • Sondico Flair;
  • Sondico Strike

1.Sondico Touch

Виготовлені з високоякісної шкіри кенгуру бутси Sondico Touch мають анатомічну форму і ідеально облягають ногу футболіста, дозволяючи максимально впевнено пересуватися по полю. Передня частина взуття виконана з гуми, що в кілька разів збільшує силу удару. Sondico Touch ідеально підходять для півзахисників. Для більшого комфорту і стійкості ці бутси оснащені микрофибровой вставкою на лінії п’яти і спеціальної легкої вставкою у взуттєвій устілці.

2. Sondico Precision

Бутси Sondico Precision розроблені для максимально точної гри. Трикутні і круглі шипи з металу забезпечують ідеальне зчеплення, збільшуючи можливості контролю над м’ячем. Взуття чудово прилягає до щиколотки і ступні, дозволяючи гравцеві без побоювання виконувати навіть найскладніші маневри.

3. Sondico Flair

Надчутливі бутси Sondico Flair ідеально захищають гравця від можливих травм, роблячи його перебування на полі комфортним. У той же час, максимальна прилеглість бутс і чудовий контакт з поверхнею дозволяють гравцеві краще відчувати м’яч і бути більш спритним. Спеціальна оббивка устілки і вшита всередину подушка пом’якшують вплив шипів на підошві взуття, а покриття носка бутсів пом’якшує вплив м’яча на ногу футболіста.

4. Sondico Strike

Бутси Sondico Strike – це сучасні футбольні бутси з класичним дизайном. Лінійка Sondico Strike орієнтована на збільшення сили удару по м’ячу. Надійна прошивка верхньої частини взуття, і міцна оббивка носка роблять ці бутси дійсно довговічними і максимально захищеними.

Придбати бутси Sondico можна тут !