Бутси Umbro – британські традиції в дії

308

Британська компанія Umbro ось вже 90 років є одним з лідерів виробництва спортивної форми. Довгий час Umbro була постачальником екіпіровки для професійних команд і арбітрів, а стаж співпраці компанії з Футбольною асоціацією Англії становить понад 60 років. Початок виробництва бутс Umbro в кінці 1980-х стало новим етапом розвитку компанії і принесло брендової продукції ще більшу популярність.

А через кілька років, в 1992 році, були випущені класичні бутси Umbro Speciali, які були визнані кращою спортивної взуттям наступних 20 років і зміцнили позиції торгової марки на світовому ринку. Компанія Umbro, звичайно, не може похвалитися багатомільйонними рекламними бюджетами для кожної нової моделі бутс, як це прийнято в Nike або Adidas. Але цей факт аніскільки не применшує якості спортивного взуття виробництва легендарної і шанованої компанії Umbro. Варто відзначити, що модельний ряд брендового взуття досить великий та регулярно поповнюється новинками. Придбати бутси Umbro можна тут.

Umbro Speciali – головний козир британського бренду

Бутси Umbro Speciali — ця легендарна лінійка ввібрала в себе кращі традиції британського бренду і інновації у розробці професійної взуття для футболу. Так, у взутті Umbro грали Пеле, Деко, Вілсон Паласіос, Майкл Оуен, Джон Террі, Джо Харт, Енді Керрол, Алан Ширар і багато хто інші зірки футболу. За 20 років в бутсах Speciali було зіграно 5 тисяч матчів, забито 775 голів і 30 найкращих хет-триків в Англії.

Бампы Umbro Speciali – це ікона світової футбольної взуття для залу. Анатомічна форма бутс, закруглений носок, надійні шви і технологія фіксації стопи A-Frame дозволяють гравцеві краще контролювати м’яч в процесі гри. Надійне зчеплення з полем забезпечує система з шести змінних шипів. Компанія Umbro неодноразово випускала релізи бутс Speciali, щоразу дивуючи футболістів актуальними знахідками, але незмінним завжди залишалося бездоганну якість продукції.

Umbro Stealth – це синтез класики та інновацій

Бутси Umbro Stealth, випущені в 2010 році — яскравий приклад розробки новаторської Umbro . Останні ідеально підходять для любителів швидкої маневрової гри. Впевненості в рухах гравцеві надає особлива конструкція взуття – вузький простір підошви, що розмежовує задню частину бутс і стопу. Завдяки закругленим носка, боковим шипів і м’якою внутрішньою підошві, футболіст отримує можливість рухатися швидше, збиваючи з пантелику суперників. Ці бутси високо оцінили Гаель Кліши і Філ Ягелка.

Світ змінюється, а разом з ним і вимоги до спортивного взуття. Але до цих пір можна з впевненість сказати, що бутси Umbro – це еталон класичного взуття в світі великого футболу, який вибирають переможці.