Чоловічі туристичні куртки з флісу — різні по щільності і призначенню

466

Флісова тканина вже давно зарекомендувала себе як сучасного і теплого матеріалу. Особливо актуально її застосування в туристичній екіпіровці. І це не дивно, адже одяг з флісу еластична, важить небагато, добре сохне і має середні теплоізоляційні показники.

Ми радимо вам відвідати інтернет-магазин брендового одягу для туризму, щоб вибрати свою ідеальну модель флісовій куртки.

Куртки флісові чоловічі – типи тканини

Одяг для туризму проводиться з 4 видів флісовій тканини, які відрізняються за ступенем щільності і використання додаткових технологій. Давайте розберемося з кожним із них:

1. Фліс низької щільності

Щільність такого матеріалу 100г/м2, з нього виготовляють найбільш популярні моделі верхнього одягу для туристів: флісові куртки чоловічі, похідні пуловери. Підходить для подорожі в прохолодну, але не морозну погоду. Добре зберігає тепло, не викликає потовиділення, а також добре носиться під дощовиком, так як матеріал вбирає вологу, не охолоджуючи шкіру.

Характеристики та переваги курток з нізкоплотного флісу:

 • Займає мало місця в рюкзаку, компактна;
 • Має невелику вагу;
 • Добре пропускає повітря, ваша шкіра дихає;
 • Можна використовувати як одяг для середнього шару екіпіровки в сиру або прохолодну погоду.US-Military-Fleece-Tactical-Jacket-Men-Thermal-Outdoors-Polartec-Warm-Hooded-Coat-Militar-Softshell-Hike-Outerwear

2. Фліс середньої щільності

Щільність такни виробники також позначають такими назвами: 200 Weight Fleece, TKA 200. Це найбільш популярний тип щільності для верхньої туристичної одягу з флісу. Розглянемо її характеристики та переваги:

 • В холодну погоду можна використовувати як самостійну верхній одяг, а під час вітру – додатково надягати поверх куртки вітровку або куртки хардшел (Hardshell);
 • Має хорошу повітропроникність;
 • Займає більше обсягу чим низкоплотный фліс, але все ще компактна і зручна в транспортуванні.
 • Фліс середньої щільності часто використовується для виготовлення одягу зовнішнього шару, призначеної для носіння в холодну погоду і при меншій фізичної активності.

3. Щільний фліс

Щільність матеріалу – 300 г/м2. Майже завжди цей матеріал використовують для верхнього шару туристичної екіпіровки, тобто, наприклад, для чоловічих флісових курток. Ці куртки дуже теплі, при тому, що тканина зберігає повітропроникність.

Основні характеристики щільного флісу:

 • Щільний і об’ємний матеріал, може займати багато місця у похідному рюкзаку.
 • Підходить для холодної погоди.
 • Матеріал погано справляється з вологою та опадами, тому, якщо вас застав дощ, на таку куртку необхідно надягати дощовик.
 • Не передбачає серйозної фізичної активності і найкраще проявляє себе на відкритому повітрі при пасивному час проводження (привал з наметами, ночівля у лісі).

4.Вітрозахисні флісові куртки для чоловіків

Для пішого туризму такі куртки просто знахідка, вони непродуваемое і розраховані на різний температурний режим, оскільки виготовляються з флісу різної щільності. Захист від вітру, в даному випадку, це додаткова функція самої верхнього одягу. Ефект досягається за рахунок того, що між двома шарами флісу — зовнішнім і внутрішнім, вшита вітрозахисна мембрана. Незважаючи на те, що фліс втрачає свої характеристики повітропроникності, такий одяг незамінна для туристів у вітряну і холодну погоду.

Технологію захисту від вітру виробники називають по різному: Windstopper, R4, Wind Pro та ін Зазвичай, зовнішня одяг з ефектом непродуваемости роблять з щільного зовнішньою поверхнею, для того, щоб підвищити зносостійкість екіпіровки і забезпечити додатковий захист від вітру.

Характеристики вітрозахисною флісовій куртки:

 • Має низьку повітропроникність.
 • Підходить для носки в вітряну погоду з мінімальною фізичною активністю.
 • Виготовляється з флісу будь-якої щільності, тому добре підходить для різної температури.
 • Моделі таких курток, зазвичай, мають спеціальний регульований капюшон і утяжку на стегнах.

Тепер ви знаєте головні характеристики, на які варто звернути увагу при виборі чоловічого флісовій куртки для туризму. І ми як і раніше радимо вам відвідати інтернет-магазин SportsTerritory брендового одягу для туризму, щоб вибрати свою ідеальну модель.