Чоловічий одяг для фітнесу Nike і Lonsdale

343

Безсумнівно сьогодні фітнес став дуже поширеним видом спорту серед чоловіків. І не потрібно згадувати стереотипи, ніби це жіночий вид спорту «для схуднення». Зовсім немає, так як у програми чоловічого фітнесу включені вправи, спрямовані на нарощування м’язової маси, які жінкам зовсім не «по-зубах». Але це не тільки навантаження з «серйозним» обтяженням, але і цілий комплекс інших вправ на розтяжку і гнучкість, тренування витривалості та координації, це плавання і біг, включені в загальну схему тренувань для чоловіків, щоб бути у формі. Фітнес гарний і для здоров’я, і для корекції фігури, ним займаються мільйони чоловіків у всьому світі. Ось чому багато відомих у світі спортивні бренди серйозно стурбовані проблемою розробки специфічної чоловічого одягу для фітнесу і тренувань.

Представляємо вам фірмової колекції чоловічого одягу для фітнесу провідного американського спортивного бренду Nike і самого популярного британського бренду Lonsdale, який спеціалізується на виробництві одягу для боксу, ММА та фітнесу:

Перфекціонізм Nike в чоловічий одяг для фітнесу

Чоловічий одяг для фітнесу Nike — це різного виду топи з короткими рукавами або без них, шорти, лосини і капрі з різних колекцій Nike Tech, Nike Fundamental, Nike Legacy, Nike HyperCool, Nike Filament.

Протличительные особливості її одягу для фітнесу полягають у наступному:

 • Вся запропонована одяг пошитий з технологічних синтетичних матеріалів. В більшості, це стовідсотковий поліестер або поліестер з еластаном.

Що значить, технологічний матеріал? На основі досліджень розробники створюють матеріали, що відповідають конкретному виду спорту. В даному випадку, мова йде про чоловічому фітнесі, який включає в себе всі різноманітите вправ від розтяжок до інтенсивних силових навантажень, що супроводжуються активним потовиділенням, зневодненням і відповідно виснаженням організму. Технологічний матеріал якраз і створює максимальний комфорт і мікроклімат для спортсмена, забезпечуючи цим ефективність тренувань.

 • Такі матеріали дуже еластичні. Вони щільно облягають тіло, і при цьому, не сковують рухів.
 • Технологія Nike Dri-Fit – це особлива поліестерова тканина з мікроволокон, вона відводить піт від шкіри і виводить його на поверхню тканини, де він і випаровується. На тренуваннях важливо, щоб тіло залишалося сухим, що і забезпечує дана технологія.

 • Технологія Nike HyperCool – це спеціальні сітчасті вставки, створені для кращої вентиляції шкіри.
 • Технологія Nike StayCool – сам переклад назви технології свідчить, що тіло повинно залишатися прохолодним під час тренування і в той же час сухим. Схожа технологія StayWarm припускає, що залишившись сухим, тіло не замерзне.

 • Спеціальні плоскі шви не натирають під час активних рухів.
 • Представлені так само технології двостороннього матеріалу в різних видах одягу (буть то верх або низ), які використовуються в різних комбінаціях, залежно від призначення.
 • І нарешті , як завжди, одяг для фітнесу Nike створена в привабливому , сучасному і динамічному стилі.

Бійцівський бренд Lonsdale і чоловічий фітнес

Один з найбільш популярних англійських брендів Lonsdale запропонував свою колекцію чоловічого одягу для фітнесу. Світову популярність компанії Lonsdale принесло виробництво одягу та екіпіровки для боксу. У програму тренувань чоловічого фітнесу входять і єдиноборства, тому знання фірми в цій області тут як не можна до речі.


Lonsdale
має два основних види одягу для фітнесу – облягаючий синтетична і вільна з натуральних матеріалів:

Купити чоловічу одяг для фітнесу Lonsdale!

 • Синтетичний матеріал, складається в основному з поліестрової тканини, що виготовляється із застосуванням особливих технологій. Їх суть полягає в забезпеченні сухості тіла і відчуття прохолоди, а також максимально можливої еластичності. Такою технологією в одязі Lonsdale є технологія M-Core. Технологічний матеріал M-Core вбирає піт і швидко випаровує його, залишаючи шкіру сухою. Також для можливості шкіри дихати і відчуття прохолоди, в одязі продумані і сітчасті вставки.
 • Другий вид одягу – одяг з натуральних матеріалів, а саме бавовни. Бавовна в одязі для фітнесу міститься не в чистому вигляді, а найчастіше з додаванням віскози. Прохолоду в такому одязі забезпечує більш вільний пошиття і найчастіше її надягають для менш інтенсивних вправ.
 • Lonsdale також наділяє всю свою одяг плоскими швами, які не натирають шкіру, а ще всі матеріали гіпоалергенні.

Асортимент Lonsdale досить широкий і включає різного виду футболки і майки, брюки і шорти. І, звичайно ж, Lonsdale славиться своїм одягом для боксу та інших єдиноборств.