Дитячі футзалки Adidas і Nike порівняння технологій

333

Вирушаючи вибирати дитячі футзалки дуже просто загубитися у величезному асортименті. Сучасний ринок рясніє моделями і гарантує якість. Звичайно, для дитини хочеться вибрати кращу, тому батьки готові ретельно вивчати, кожну модель відомих брендів.

Ми ж хочемо порівняти найпопулярніші моделі дитячих футзалок — виробництва двох китів, на яких тримається спортивний світ, Adidas і Nike:

Дитячі футзалки Adidas Messi 16.3 IN Royal Junior

Купити дитячі та підліткові футзалки провідних брендів можна в SportsTerritory!

Грати, як Мессі мріє кожен юний футболіст. Не дивно, що ця модель названа на честь знаменитого спортсмена, адже її характеристики дозволяють також вміло поводитися з м’ячем, як гравцям професійної ліги.

 • Верх взуття виконаний за технологією messiTOUCH X-ray, що забезпечує хороший контакт з м’ячем і максимально точний удар.
 • Фігурний каркас допомагає не втрачати стійкість навіть під час різких маневрів і великих швидкостей.
 • Модель виготовлена з штучної шкіри з рельєфним візерунком. Завдяки цьому підвищується почуття контролю над м’ячем.
 • Всередині модель футзалок виконана з інноваційних синтетичних матеріалів, які забезпечують комфорт і відсутність ковзання ноги під час гри.

 • Підошва футзалок рельєфна і підходить для гри в зачинених приміщеннях. Наприклад, на паркеті або полірованих поверхнях.

 • Модель Adidas Messi 16.3 IN Royal Junior користується великим попитом: хороша якість і прийнятна ціна вивели ці футзалки у топ продажів!

Дитячі футзалки Nike Mercurial Victory V Junior IC Silver

Купити дитячі та підліткові футзалки провідних брендів можна в SportsTerritory!

Позмагатися з фірмою Adidas може, напевно, тільки Nike. Цей бренд впевнено завойовує світове панування і радує фанатів спорту сучасними моделями одягу і взуття.

Головна перевага моделі Nike Mercurial Victory V IC – комфорт і швидкість, тому найчастіше їх вибирають атакуючі гравці.

 • Бутси Mercurial розроблялися для гравців люблять швидкість, зокрема для хавбеків і бомбардирів, яким під час гри потрібно швидко змінювати напрямок руху і реагувати на атаки суперників.

 • Модель Nike Mercurial Victory V IC, на відміну від аналогічних футзалок інших виробників, важить на 200 грамів менше. Виробникам вдалося добитися легкості за допомогою використання технології NikeSkin. Професійні футболісти знають, що вага взуття істотно збільшує потенціал гравця.
 • NikeSkin – це міцний і легкий матеріал, що забезпечує максимальний контроль над м’ячем.

 • Футзалки виконані з синтетичної шкіри з додаванням мікрофібри. Це нова технологія в сфері розробок спортивного взуття. Матеріал здатний адаптуватися під будь-яку форму стопи, забезпечуючи комфорт і рухливість.
 • За гарне зчеплення з підлогою відповідає рельєфна підошва. Підходять для гри в закритих приміщеннях з паркетом або полірованою поверхнею.

 • Яскравий колір моделі поєднується з будь-якими відтінками спортивної форми.
 • Представлені футзалки відрізняються від професійних тільки розміром, виробник зберіг всі характеристики і особливості дорослих моделей, які обирають професійні гравці.

Які футзалки все ж краще: Adidas або Nike?

Ознайомившись з характеристиками футзалок Adidas і Nike, розумієш, що за якістю і функціональності жоден бренд не поступається іншому. Єдиним незначним відзнакою може стати ціна виробу. В нашому порівнянні футзалки Nike трохи дешевше моделі Adidas. Однак у професійному футболі не потрібно орієнтуватися на ціну, головний показник якості – комфорт під час гри.

Саме тому ми рекомендуємо поміряти обидві моделі футзалок і спробувати провести в них кілька тренувань.Тільки таке порівняння допоможе максимально точно і правильно визначити фаворита!

Купити дитячі та підліткові футзалки провідних брендів можна в SportsTerritory!