Футбольні бутси Joma – на основі нових технологій

290

Можливо, у більшості Іспанська компанія Joma в першу чергу асоціюється з взуттям для футзалу, однак варто відзначити, що бутси Joma нічим не поступаються своїм конкурентам і мають досить високі ігрові показники, які встигли оцінити багато професійні гравці.

Наприклад, у Пепе Рейну, воротаря ” Ліверпуля підписаний чотирирічний контракт на використання футбольних бутс Joma. Він вибрав для себе модель Joma Total Fit. А який вибір зробите ви? Давайте розглянемо футбольне бутси Joma по-ближче!

Технології, що використовуються у футбольних бутсах Joma

Футбольні бутси Joma CASTILLA від Joma! Виготовлені зі шкіри кенгуру кращої якості і призначені для гри на полях з натуральним або штучним трав’яним покриттям, в них присутні всі необхідні вам характеристики. Легкість, надійність, безпека, міцна і гнучка підошва. Посилений подвійний шов підвищує міцність. Шипи на підошві забезпечують відмінне зчеплення з поверхнею поля і стійкість на ньому, що робить їх максимально пристосованими для ігор на м’яких газонах . В її арсеналі відразу три технології :

360°. Даною технологією передбачено об’єднання в тривимірну конструкцію внутрішніх елементів бутс, таких як підошва, устілка, підкладка, задник, колодка. Така конструкція покликана повністю повторювати анатомію стопи людини. Таким чином, частина роботи гравця переходить на взуття, тим самим людина в кілька разів менше витрачає енергії і відчуває себе максимально комфортно.

80 + 80. Взуття, виготовлене по даній технології, здатна убезпечити гравця від травми сухожиль і надати більшу стійкість. Тильна частина стопи в такому взутті досить надійно зафіксована, тому гравець не тільки відчуває себе дуже комфортно, але і затишно, так як така взуття практично не відчутна на нозі.

Control Effect. Технологія покликана підвищувати контроль гравця над м’ячем. Компанією ” Joma розроблена ціла мережа ліній взуття, в яких застосовувалася технологія Control Effect. Багато спортсменів відзначили якість, надійність, підвищену маневреність, а також можливість контролювати силу удару. У такому взутті передня частина, яка знаходиться в контакті з м’ячем, зроблена з комбінації шкіри і мікрофібри . При цьому виріб є дуже міцним і гнучким. А носок , прошитий синтетичною ниткою і також оснащений спеціальною додатковою накладкою, яка і дає можливість повністю контролювати м’яч.

Одна підошва — відразу 4 технологічних рішення

Підошва містить 14 зубців, розташованих у відповідності з основами біомеханіки, що робить взуття стійкою на будь-якій поверхні. 12 шипів круглої форми по периметру підошви і 2 прямокутних прозорих в центрі передньої частини підошви. Метод розташування шипів дозволяє робити обертальні рухи без ризику травм. Підошва зроблена з двох шарів поліуретану, один з яких більш твердий, що підвищує стійкість. Дизайн підошви має звуження в центрі, що позитивно впливає на швидкісні якості взуття.

1. 2D — шип розділений на 2 частини. Один — більш жорсткий L формі, знаходиться безпосередньо в контакті з поверхнею і приймає на себе динамічну навантаження, інший — більш легкий і прозорий, який підштовхує крок. При виробництві шипів для бутс використовується PU матеріал різної щільності. Саме він і надає сверхустойчивость, відмінне зчеплення, при цьому неважливо грає футболіст на сухому або мокрому полі.

2. Шипи розташовані V-образно, один навпроти одного. Перша група шипів відривається від поверхні і надає імпульс другий V-подібній групі, зосереджуючи зусилля на передніх шипах, збільшуючи силу відштовхування.

3.MicroFiber SOLE — в центрі підошви вставлена платівка з мікрофібри, яка з’єднує передню і задню групу шипів, покращує стійкість і надає взуття кращу гнучкість і міцність. Така пластинка овальної форми з мікрофібри сприяє ще й краще відштовхування.

4. Pulsor — система амортизації в п’ятковій частині. 4 пом’якшують удар шипа при постановці стопи на поверхню і передають навантаження на центральну частину, де знаходиться платівка з мікрофібри — більш твердого матеріалу, який надає стійкість і конвертує зусилля для відштовхування. Взуття з наявністю даної технології відрізняється поліпшеною амортизацією, яка забезпечена спеціальними підметками, які знаходяться в передній або задній частині взуття. За рахунок технології Pulsor також відбувається перерозподіл навантаження на стопу при взаємодії ноги футболіста з поверхнею майданчика. Підошва застосовується в бутси Joma Castilla 82 PM

Крім того, в багатьох моделях бутси Joma знайшли своє застосування :

  • I+D. Технологія забезпечує повну свободу гравця під час матчу, не обмежуючи його дії. Високоякісна система ротації дозволяє швидко рухатися на будь-яких поверхнях. Підошва такого взуття більш легка і гнучка і може витримати понад 200 000 вигинів.
  •  Total 180. Технологію можна ще назвати захисною, так як взуття захищає стопу від можливих травм і пошкоджень. В такому випадку задник бутс виготовляють з особливо жорсткого і твердого ПВХ( полівінілхлориду), який також дозволяє вберегти стопу від травми сухожиль, і служить в якості захисної обгортки.
  • Натикаючись. Задня частина бутс влаштована таким чином, що здатна поглинати все навантаження при приземленні гравця, при цьому передня дає додатковий імпульс відштовхування від поверхні.

Таким чином, на сьогоднішній день технології зробили крок настільки вперед, що взуття здатна впливати не лише на людину, але і на хід гри. Зокрема мова йде про те, що сучасні бутси, завдяки впровадженим високо технічних систем, можуть впливати на швидкість гри, на якість удару і маневреність гравця.

До речі, до чемпіонату світу Joma випустила швидкісні бутси Propulsion 3.0. Їх вага складає 247 грам. Бутси оформлені в ексцентричному поєднанні кольорів на бразильську тематику. Матеріал Microfiber Ultralight, підошва CARBON.

Кампанія Joma не виняток, її футбольні бутси – це втілення високих технологій, надійності, якості і комфорту. Купити футбольне бутси Joma можна тут!