Футбольні бутси Puma — інноваційні рішення

364

Компанія Puma вже багато років вважається одним з кращих виробників спортивного взуття в світі. Якість і надійність продукції Puma встигли оцінити багато відомі спортсмени, такі як Серхіо Агуеро, Джорджо К’єлліні, Яя Туре, Радамеля Фалькао.

Бутси Puma v1.11 – ідеальне поєднання новітніх технологій

12 червня 2010 року на ринку з’явилися найлегші в світі бутси Puma v1.10 SL, вага яких складає всього лише 150 грамів. А слідом за ними трохи пізніше футбольні бутси Puma v1.11. справили справжній фурор серед спортсменів усіх категорій. Дані бутси об’єднали в собі відразу кілька унікальних технологій, які дозволили назвати таке взуття не тільки максимально легкої, але і найбільш комфортною. Перфорована внутрішня устілка з матеріалу EVA відмінно амортизує удари, знижує тиск шипів на ступню гравця.Багато гравців відзначили досить відчутну свободу рухів і функцію підтримання швидкості гравця під час матчу. У цих бутсах були об’єднані кращі технології Puma, а саме UNI і Aptolast.

Технологія UNI – інший погляд на створення взуття

Одна з технологій, яка використовується у футбольних бутсах Puma – UNI. Вона полягає в тому, що верхній матеріал пришитий до підошви, а не як в інших моделях приклеєний. Це забезпечує надійність взуття, її довговічність і міцність. В такому випадку не варто переживати, що підошва відклеїться або відпаде верхній матеріал, бутси неодмінно прослужать вам довгі роки і будуть виглядати на всі сто в перший день покупки.

Технологія Aptolast – індивідуальний підхід до комфорту

Завдяки технології Aptolast футбольні бутси відмінно сідають по нозі, за рахунок чого гравець завжди відчуває себе дуже комфортно, захищено, взуття не заважає, не створює відчуття дискомфорту, а навпаки, сприяє грі, робить удари більш точними і потужними. Так, створюється якесь «почуття м’яча». Крім цього верхня частина моделей оснащена микроволокнистым матеріалом, що робить їх більш легкими.

Накладка-язичок кріпиться гумкою, тому нога завжди відмінно зафіксована і нерухома під час гри.Шнурівка центрована і її можна помістити за саму накладку-язичок, таким чином, вона не буде відволікати вас під час матчу і зайвий раз турбувати. Вивернутий язичок, що закриває шнурівку, не дозволяє волозі потрапляти всередину бутс, створює рівну ударну поверхню і збільшує площу зіткнення з м’ячем. Це дає можливість відмінно відчувати м’яч і надавати потрібну траєкторію польоту м’яча при русі під час гри.

TriHook – новітня технологія шнурівки

TriHook-шнурівка не тільки забезпечує унікальний зовнішній вигляд бутс, але і рівну ударну поверхню, а також максимально точну підгонку по нозі. Вуглеткань або як її ще називають «вуглецеві волокна», роблять взуття гнучкою, реактивної і дозволяють правильно розподілити тиск.

Технологія Pebax – стабільність під час гри

Особливу увагу варто приділити технології Pebax, завдяки якій моделі мають особливий каркас і виступаючий задник, за рахунок яких забезпечується відмінна ігрова стабільність. Крім усього іншого здійснюється підтримка стопи. Уникнути викривлення стопи дозволяє TPU (термопластичний уретан), яким оснащений середній відділ підошви. Також цей матеріал надає стійкість стопі. Загострені шипи також відіграють важливу роль, тому що забезпечують високу ступінь маневреності і відмінне зчеплення.

Кількість нових унікальних технологій зростає

На даний момент наведені технології активно використовуються у всіх моделях футбольних бутс Puma, проте з кожним роком число нових унікальних технологій зростає. Наприклад, модель Puma King оснащена такими технологіями як touchCELL, powerCELL і speedCELL.

Ці ж технології застосовувалися і при виробництві моделей PowerCat і evoSPEED. Зокрема технологія touchCELL дозволяє більш ретельно контролювати м’яч. Вона спрямована не тільки на підвищення технічної роботи з м’ячем, але і якості дриблінгу.

За рахунок технології powerCELL гравці можуть контролювати силу удару, робити його більш потужним. Технологія speedCELL дає можливість тримати під контролем швидкість руху і маневреність. А ось технологія DuoFlex робить лінію згину найбільш оптимальною для гри, за рахунок цього забезпечується додаткова гнучкість взуття.

Компанія Puma з однаковим ентузіазмом ставиться до розробки, як чоловічих, так і жіночих моделей бутс. Всі жіночі моделі оснащені такими ж атрибутами, виконані згідно тих же технологій.

Саме тому компанія Puma змогла завоювати серця мільйонів людей в усьому світі, незалежно від статі і віку!