Футбольні бутси Umbro – амулет чи симбіоз технологій?

294

Компанія Umbro відома на весь світ як один з найдостойніших англійських виробників спортивного взуття і экипировочной одягу. Продукцією Umbro користувалися команди англійської Прем’єр Ліги, збірні з футболу Ірландії, Шотландії, Англії та Швеції. Цікавим є те, що неодноразово було помічено, коли команда переходить на взуття компанії Umbro, то неодмінно виграє. Можливо, футбольні бутси Umbro здатні приносити ще і удачу?! Як би там не було, компанія Umbro щодня працює над розширенням асортименту товарів, його якістю, вкладає величезні кошти в технологічне вдосконалення наявної продукції.

Модель бутс Umbro UX-1 – учасник чемпіонату світу в Бразилії 2014 року

До чемпіонату в Бразилії 2014 року Бренд Umbro підготував свою нову модель під назвою UX-1. Вона неколько важче бутс Nike або Adidas і важить 280 грам. Проте головним її достоїнством є міцність. Виробники стверджують, що нові бутси Umbro в 10 разів міцніше сталі при цьому відмінно пропускає повітря і відштовхує вологу.

Це стало можливим за рахунок використання матеріалу Armor-Tex для виготовлення верху бутси. Цей надміцний матеріал на 40% сильніше арамідних волокон Кевлара, що роблять бутси Umbro UX-1 найміцнішими бутсами, які коли-небудь виготовлялися. При цьому в носовій частині цих бутс розташовані спеціальні гумові елементи, щоб запропонувати краще торкання і управління. Вже зараз бутси UX-1 називають одним з найбільш вражаючих і амбітних релізів Umbro за останні кілька років.

Можливо, що такі бутси не підходять швидкісним гравцям, але чудово підходять для воротарів. Ось чому голкіпер збірної Англії Джо Харта вибрав саме бутси UX-1для ігор на чемпіонаті світу в Бразилії 2014 року. Його підтримав і нападаючої збірної Англії Енді Керролл, який віддав перевагу легкості — міцність і комфорт цій моделі, виготовленої з використанням усіх інноваційних технологій останніх років, запропонованих Umbro.

       Технології, використовувані при виробництві футбольних бутс Umbro

Перелічені нижче технології використовуються практично у всіх моделях футбольних бутс Umbro: ELITE X LITE, SX-VALOR II, UX-1, GeoFLARE, Revolution X II HG і багатьох інших .

Kontakt Outsole – специфічне розташування шипів на підошві таким чином, що тиск, створюваний масою тіла, ідеально розподіляється по ступні. Довжина шипів і їх розташування спеціально спроектовані таким чином, щоб забезпечувати оптимальне зчеплення з поверхнею.

 Wishbone. За рахунок цієї технології забезпечується додаткова стійкість стопи. В підошву бутс вмонтована технологічна вставка. Саме ця жорстка конструкція і являє собою свого роду супінатор, що утримує стопу в незмінному положенні протягом всієї гри. Супінатор Wishbone піклується про правильній посадці стопи, а саме захищає стопу від пронації, запобігаючи розвиток плоскостопості. Її застосування дозволяє гравцеві витримувати тривалі навантаження і завдяки карбону, з якого він виконаний, продовжує термін служби бутси.

Revolution X II HG

Michelin Perfomance. Дана технологія заснована на спеціальній подметке, яка забезпечує зчеплення бутс з покриттям. Таку підметку, як правило, виготовляють з автомобільної гуми із застосуванням унікальних ноу-хау компанії Michelin – світового лідера з виробництва автомобільних покришок. Використання цієї підметки гарантує покращене зчеплення взуття з покриттям, а так само зменшує знос підметки.

Ceramic. В основному для виготовлення верху футбольних бутс бренд Umbro традиційно використовує шкіру кенгуру і тому велику увагу приділять його захист. Для цього широко використовується технологія Ceramic. Вона являє собою керамічне покриття, яке наносять на поверхню шкіри бутс. За рахунок цього напилення підвищується зносостійкість шкіри, крім цього значно знижується рівень водопроникності, тому вага бутс завжди постійний. Крім того нанесення силіконової аплікації Michelin на замшеву поверхню з внутрішнього боку передньої поверхні бутси так само забезпечує високе зчеплення бутси з м’ячем.

Advanced Fit Concept (AFC). Технологія спрямована на збільшення ступеня комфорту та стійкості стопи під час гри. При виробництві використовується анатомічна колодка, яка абсолютно точно повторює всі контури стопи людини. У такому разі нога розташована ближче до землі, що і забезпечує максимальний комфорт, стійкість і зручність.

Motion Control. технологія, спрямована на забезпечення ефективного та комфортного руху. Представляє собою поєднання системи WishBone в підошві бутсів для захисту стопи і анатомічної колодки AFC призначений для досягнення зручності гравця. Технологія спрямована на те, щоб зробити гру як можна яскравіше, за рахунок комфортного та ефективного руху гравців по полю. Відмінно підходить для інтенсивних тренувань, передбачає анатомічний крій, що забезпечує повну свободу рухів.

Impact Control. Захист п’яти від пошкоджень. Кожен раз, коли нога стикається з поверхнею, виділяється велика кількість енергії, яка поглинається п’ятою. Система IC за допомогою спеціальних м’яких вставок в п’яткову область підошви поглинає цю енергію, піклуючись про здоров’я ступні. Додатковий захист від непередбачених, випадкових ударів, несприятливих погодних умов, пошкоджень.

Protect – така ж термополиуретановая вставка вставляється і в задник взуття для всебічного захисту п’яти від пошкоджень. Крім того :

  • Touch Control. Дає можливість в повній мірі контролювати м’яч, передбачена в кілька разів покращена система контакту, взаємодії з поверхнею.
  • eXo Skeleton. Технологією передбачено систему захисту п’ятки, а також система бічної підтримки і середньої частини стопи.
  •  IAS. Технологія включає систему розподілу ударного навантаження, а також підвищений рівень амортизації.
  •  SX Boot. За допомогою даної технології стало можливим поглинання силових навантажень за рахунок анатомічної колодки, доповненої устілкою із этилвинилацетата.

Якість, довговічність і надійність футбольних бутс Umbro встигло оцінити велику кількість професійних першокласних спортсменів. Неможливо сказати напевно, чи мають вони магічними властивостями і здатні вони приносити своїм власникам удачу. Але абсолютно точно можна сказати одне — в бутсах Umbro кожен спортсмен зможе відчути себе непереможним, захищеним, здатним парити над землею і відчувати кожну деталь, робити точні і потужні удари прямо в ціль!

Купити футбольні бутси Umbro можна тут!