Іспанський темперамент бутси Joma

347

Іспанська компанія Joma, заснована в 1965 році, є транснаціональним брендом, що спеціалізуються на виробництві екіпіровки для футболу, баскетболу та легкої атлетики. Завдяки регулярному впровадження нових технологій та незмінного якості продукції, Joma вдалося домогтися успіху на іспанському ринку. У 1984 році продукція Joma почала свій переможний хід за кордон. На сьогоднішній день, компанія відкрила свої представництва в 70 країнах світу.

Модельний ряд бутси Joma

За свою майже піввікову історію компанія Joma випустила безліч лінійок спортивного взуття. У фірмових бутсах від іспанського виробника грали такі зірки футболу, як Мартін Васкес, Еміліо Сантос, Фернандо Морієнтес, Хосе Рейну і багато інших. Екіпіровку Joma також воліють такі футбольні клуби, як ” Реал Бетіс, Депортіво Ла-Корунья, Райо Вальєкано, Хетафе, Севілья і т. д. Бутси Joma дуже популярні на своїй батьківщині – в Іспанії, країні, яка є чинним чемпіоном світу та Європи з футболу.

Найбільш популярними моделями бутси Joma є:

  • Joma Aguila
  • Joma Castilla
  • Joma Total Fit
  • Joma Super Copa

Joma Aguila – легкість і маневреність

Ці класичні бутси виготовлені з високоякісної шкіри кенгуру і відрізняються легкістю. Індивідуальність і характер лінійки підкреслює фірмова деталь на язичку і підошві бутс – велика буква «J». Місце для пальців ніг у цій взуття трохи вище звичайного, тому Joma Aguila, напевно, підійде любителям не дуже тісних бутсів. Технологія фіксації тильній частині стопи від Joma і спеціальне розташування шипів на підошві роблять це взуття дуже комфортною, забезпечують захист футболіста від травм і надають впевненості на ігровому полі.

Joma Castilla – захист і точність удару

Одна з провідних моделей бутси Joma Castilla виготовлена зі шкіри кенгуру з використанням трьох ексклюзивних технологій компанії. У таких бутсах можна не боятися застосовувати навіть найскладніші технічні прийоми – вашим ногам забезпечений надійний захист. Мова йде про:

  • технології «Control effect system», застосованої до поверхні взуття (допомагає краще контролювати м’яч);
  • технології «360º» – об’єднання невидимих зовні елементів бутс в тривимірну конструкцію (повторює анатомічну будову стопи) для більш комфортної шкарпетки і економії енергії при русі;
  • технології «80+80» – система, яка фіксує тильну сторону стопи і забезпечує захист від травм і додаткову стійкість.

Joma Total Fit – вибір лідерів

Цим бутсів властива унікальна обробка – взуття виготовлена з цільного шматка шкіри кенгуру. Відсутність внутрішніх швів роблять бутси надлегкими вузькими. Підошва бампов Joma Total Fit виготовлена з використанням системи амортизації PULSOR. Остання складається з двох закаблуків в задній частині взуття та однієї в шкарпетці бутсів. Завдяки цим деталям збільшується енергія відштовхування м’яча, але в той же час удар пом’якшується при постановці стопи на грунт. Бутси Joma Total Fit вважаються моделлю преміум класу, саме цю взуття віддає перевагу більшість футболістів вищого дивізіону Іспанії.

Joma Super Copa – атака і напад

Надлегкі бутси Joma Super Copa анатомічної форми ідеально підходять для футболістів групи атаки, оскільки допомагають швидко і впевнено рухатися на полі. Крім того, підошви оснащені шипами, виготовленими з поліуретану різної щільності, призначеними для збільшення динаміки і в той же час підштовхування кроку. Бутси Joma Super Copa були названі на честь іспанського Супер Кубка, володарем якого на сьогоднішній день є Реал Мадрид.

Оскільки ці бутси є у Joma самими легкими в колекції сезону-2013/14 і важать 220 грам , то іспанська фірма відійшла від свого принципу робити покриття бутс з шкіри і застосувала легкі синтетичні матеріали. Але ж йдеться про Joma, тому ви вже розумієте, що звичайна синтетика піти в хід не могла! Для цих бутс був створений новий матеріал Fibratec, який пройшов випробування на зносостійкість при всіх погодних умовах. Крім того, носок бутс має спеціальне покриття, що забезпечує природне «почуття м’яча».

Придбати футбольні бутси Joma можна тут!