Кросівки для бігу Asics — вибір самурая

312

Asics сьогодні займає 1 місце в Європі по продажах професійних бігових кросівок. До 1977 року бренд називався «Onitsuka», а нинішню назву являє собою абревіатуру, що складається з перших літер латинського вислову : Anima Sana in Corpore Sano — У здоровому тілі здоровий дух!

У 1951 році компанія випускає перші волейбольні кросівки з підошвою з вулканізованої гуми. Трохи пізніше, в результаті модернізації бігових кросівок для професійних спортсменів, з’являється перша спортивна взуття з заокругленим носком. В кросівки ASICS бігали такі знамениті легкоатлети, як Абебі Бикила і Кенже Кимихара.

Компанія ASICS – офіційний постачальник екіпіровки для ірландської, нідерландської, словенській, болгарській, японської, новозеландської та південнокорейської Федерацій Легкої атлетики. Крім того, ASICS спонсорує найбільші марафони у світі, які проводяться в Нью-Йорку, Токіо, Гамбурзі, Парижі та Римі. Продукція бренду ASICS не втрачає своєї актуальності завдяки регулярно обновлюваним асортименту товарів, а також інновацій, що впроваджуються у виробничий процес.

Модельний ряд кросівок для бігу ASICS

Лінійка спортивного взуття для бігу ASICS постійно оновлюється та вдосконалюється. Існує безліч моделей кросівок ASICS як для професійних бігунів, так і для любителів. Для того щоб втілити нові технології у життя і зробити спортивну взуття високофункціональної, трудяться сотні дослідників вчених та інженерів Науково-дослідного інституту ASICS, розташованого в японському місті Коба.

Бігові кросівки Asics діляться на серії Performance (для серйозних тренувань) і Active (для активного відпочинку). Які в свою чергу поділяються за типом на поверхні:

  • Трейловые (позашляховики) — серед них такі як Gel-Tioga, Gel-Enduro, ASICS Gel-Trail Lahar 3
  • Асфальтові ( для жорсткого покриття) — серед них такі як Gel – Nimbus, Gel-Cumulus і Gel – Stratus. Вони належать до серії Performance і є найкращими амортизуючими кросівками Asics, які амортизують і не втручаються в рух.

Треба сказати, що всім сучасним моделям спортивного взуття японського бренду властива поліфункціональність, відмінна амортизація підошви і довговічність. Однак найбільш затребуваною на європейському ринку спортивного взуття ось уже кілька десятиліть є серія кросівок GT.

Кросівки ASICS GT

Безсумнівним лідером продажів ASICS серед взуття для бігу є моделі напрямки GT.

Бігові моделі Asics чотири рази отримували звання кращих кросівок для бігу (2005, 2007, 2008 і 2009 роках) за версією найавторитетнішого в світі спортивного видання “runner’s World”. У 2011 кросівки Asics GT-2160 знову були удостоєні звання кращі кросівки в світі за версією цього авторитетного журналу.Серед переваг даної серії бігових кросівок:

  • Відмінні амортизуючі властивості підошви;
  • Довговічність;
  • Легкість та комфорт;
  • Захист від травм;
  • Всепогодность;
  • Чудове зчеплення.

Основні технологічні рішення:

1.Максимальна амортизація і чуйність GT від ASICS стала можливою завдяки спеціальній гелевою «подушці» і двошаровою підошви кросівок. Остання являє собою легкі пружні шари піни SoLyte різної щільності, які гарантують відмінну віддачу і плавність під час бігу. При цьому розташування і ширина шарів враховують гендерні особливості бігу.

2.Сучасні моделі, які належать до серії кросівок GT ASICS, також можуть похвалитися продуманою системою підтримки і корекції постановки стопи. Завдяки динамічної підтримки DuoMax, бігун відчуває себе максимально легко і комфортно. Термін служби кросівок GT від ASICS дорівнює сотням кілометрів.

3.Оптимальна конструкція коміра п’яти робить посадку максимально зручною і запобігає ефект ковзання стопи. Обувая кросівки GT ASICS, ви захищаєте свої ноги від травм і мозолів: безшовний верх взуття зводить ризик натирання шкіри до мінімуму.

Ви належите до тих бігунам, яких не зупиняє негода і перешкоди ? Тоді кросівки GT від ASICS c водонепроникною мембраною, чіпкими шипами і удосконаленим малюнком протектора, що потрібно! Придбати беговвые кросівки Asics можна тут !