Кросівки для тенісу Asics – це впевненість на корті!

341

Хочете тренуватися з комфортом? Бажаєте збільшити швидкість гри і маневреність? Тоді вам потрібно підібрати професійні кросівки Asics для великого тенісу! Використання сучасних дихаючих матеріалів, унікальна технологія фіксації стопи – все це і багато іншого відрізняє кросівки Asics від безлічі аналогів.

Технології Asics, які перевернули світ виробництва кросівок для тенісу:

Asics GEL – спеціальна система, яка передбачає розміщення гелю в п’яткової й носка кросівок. Це знижує навантаження на ступні і пальці ніг спортсмена.
Biomorphic Fit – використання системи дозволяє уникнути розтягнень і ударів, завдяки щільному приляганню взуття до стопи. Систему застосовують у верхній частині кросівка, де взуття найбільше схильна до деформації.
Solyte – спеціальна технологія, завдяки якій підошва виходить максимально легкої, що знижує загальну вагу кросівка.
Impact Guidance System (I.G.S.) технологія дозволяє розподіляти удар і формувати підошву під індивідуальне будова стопи. Це знижує навантаження на стопу спортсмена і дозволяє рухатися більш природно.

Купити чоловічу взуття для великого тенісу провідних Європейських Брендів можна тут!

Trusstic System – запатентована система, розроблена фахівцями Asics, яка захищає стопу від скручування.
DuoSole Outsole – інновація у виробництві підметки тенісної взуття. Спеціальний малюнок протектора сприяє гарному зчепленню з поверхнею корту.
Personal Heel Fit (PHF) – дана технологія зберігає форму п’яти кросівок Asics, що забезпечує щільне прилягання взуття до стопи спортсмена.
AHAR – спеціальна серія кросівок, підошва в яких зроблена з використання гуми промислової міцності. Це забезпечує довговічність взуття.
Slip Lasting – система антиковзання, яка допомагає спортсменам відчувати себе зручно і впевнено на будь-якому покриття корту.

Модельний ряд кросівок для тенісу Asics

Виробники Asics приділяють особливу увагу створенню кросівок для тенісу, адже потрібно враховувати безліч факторів: тип покриття корту, темп гри, стратегії спортсменів і багато іншого. Саме тому вони розробили декілька серій взуття, орієнтовані на різні потреби спортсменів.

Серія «Стабільність»

Моделі: GEL-RESOLUTION

Моделі цієї серії відрізняються підвищеною стабільністю і зносостійкістю. У 2013-му році виробники представили оновлену модель GEL-RESOLUTION 5, яка враховує гендерну специфіку будови стопи, тобто жіночі і чоловічі кросівки цієї серії абсолютно різні!

Купити жіноче взуття для великого тенісу провідних Європейських Брендів можна тут!

Стабільність у процесі гри забезпечує литому елемент, розташований під центральною частиною стопи. Потовщена підошва збільшує довговічність взуття, а верхня частина кросівка з мінімальною кількістю швів щільно прилягає до стопи.

П’яткова зона посилена спеціальним гелем складом, який запобігає скручування стопи, знижує навантаження на п’яту і хребет спортсмена, і поглинає удар. Модель GEL-RESOLUTION доступна для всіх видом покриття корту. Купити дитячі кросівки для великого тенісу можна тут!

Серія «Швидкість»

Купити кросівки Asics можна тут!

Моделі: GEL-SOLUTION, GEL-SOLUTION SPEED і GEL-SOLUTION LYTE

Моделі з серії «Швидкість» стали хітом на ринку спортивного взуття для великого тенісу. Модель GEL-SOLUTION LYTE відмінно підійде для динамічного і рухомого стилю гри. Кросівки забезпечують спортсменові маневреність і швидкість на корті, а також захищають його від вивихів і скручування стопи. Підошва таких кросівок виконана із зносостійкої гуми AHAR, тому взуття довше служить своєму власникові.

Назва моделі GEL-SOLUTION SPEED говорить сама за себе – це революційна модель, що дозволяє розвивати максимальну швидкість. Кросівки GEL-SOLUTION SPEED розробляли в Науково-дослідному інституті Asics, тому вони гарантують максимальну швидкість і впевненість тенісиста на корті. Модель GEL-SOLUTION LYTE підходить для гри на корті з штучним покриттям, а ось для ґрунтового – краще вибрати GEL-SOLUTION LYTE CLAY.

Кросівки для великого тенісу Asics – це Ваш найкращий вибір!