Міжсезонні спальні мішки

322

Як же іноді хочеться надіти рюкзак на плечі, взяти намет і спальний мішок і поїде далеко, копаючи жовті листя, вдихаючи сирої, пахне грибами повітря. Або навесні спостерігати, як після довгої і сонної зими пробуджується природа, послухати спів ранніх птахів, подивитися на зірки.

Придбати якісні туристичні спальні мішки для будь-якого сезону в інтернет-магазині Sport Territory!

Але міжсезоння — це суперечливі і важко передбачувані пори року, коли вдень тепло, а ввечері холодно, коли за один день погода може показати все, на що вона здатна. Осінь і весна змушує нас довго стояти біля шафи, вибираючи відповідну одяг на роботу або прогулянку. Що вже говорити про відчайдушних туристів, готових вдень бродити «бог знає де» і щоночі спати на новому місці?

Вибір спальних мішків для осінньо-весняного періоду

Виробники спальних мішків мабуть теж відмовилися передбачати погоду в міжсезоння, тому рідкісна фірма може похвалитися саме демисезонными спальниками.

Тому Критерії підбираємо самі:

  • Швидше, підходящий варіант можна знайти по температурному режиму. Для осені і весни підійдуть спальні мішки, які витримують температуру не нижче 5 градусів морозу. Чудово, якщо турист знає погоду у тому місці, куди зібрався. До речі, такі спальники беруть і на літо, якщо йдуть високо в гори, де снігу, і на зиму, в тому випадку, якщо немає суворої погоди і відповідний клімат.
  • Ще одна відмінна риса. Літніми вважаються спальники з одним або двома шарами утеплювача. Наповнювач в 4 і більше шарів – це зимовий спальник. Тому демисезонным зазвичай визнають спальник з трьома шарами.
  • Всупереч очікуванням, міжсезонний спальний мішок не універсальний і взяти його в будь-який час і в будь-яку погоду не вдасться. Він не витримає морозної зими і нестерпний для спекотного літа. Самостійно утеплювати спальний мішок теж не можна, так як це тільки зіпсує річ, порушиться герметичність і «ласкаво просимо» волога, вогкість і холод.
  • Міжсезонні спальники, так само як всі, бувають у формі кокона і в формі ковдри. Для прохолодної погоди вдаліше буде взяти кокон або так званий «спариваемый» спальник-ковдра, скріплюється з іншим і утворює двоспальне місце. Звичайний спальний мішок-ковдра підійде для більш теплої погоди.

Придбати якісні туристичні спальні мішки для будь-якого сезону в інтернет-магазині Sport Territory!

  • Розрізняють спальники і наповнювача, його утепляющему. Найбільш популярні матеріали – пух і різного роду синтетика. Пухові спальні мішки хороші тим, що вони натуральні, відмінно зберігають тепло, легкі і компактні для транспортування. Ідеальні для сну під час прохолодної погоди.
  • Синтетичних матеріалів існує безліч. Найдешевший з них синтепон. Відмінник у збереженні тепла, але програє за пунктом «довговічність». Холлоффайбер має схожі властивості, тільки більш зносостійкий.
  • Важливо придивитися до якості спального мішка, наскільки герметичні замки, блискавки, шви, який його вага і температурні межі, щоб він не підвів в самий потрібний момент.
  • Доглядати за спальним мішком просто тільки в одному випадку – якщо здати його в хімчистку. Будинки прати доведеться руками і спеціальними засобами.

«Осінь та весна час поетів і замислених жінок, час… божевільних ідей і майже розпочатих звершень». Так говорив художник і письменник Аль Квотион у своїй книзі «Запчастина Імпровізації».

Придбати якісні туристичні спальні мішки для будь-якого сезону в інтернет-магазині Sport Territory!

Додамо тільки, що звершення все-таки повинні бути розумні, а при правильному виборі супутників та туристичної екіпіровки призведуть до здорового і щасливого часу на природі в найромантичніші і прекрасні періоди її!