Нові технології в бутсах Adidas

452

Компанія Adidas завжди була новатором у виробництві професійних футбольних бутс. Все почалося з її засновника Адольфа Даслера і підтримується сучасним керівником компанії – Гербертом Хайнером. Сьогодні як завжди розробники Adidas готові запропонувати самі інноваційні технології.

1. Перші в світі в’язані бутси – Samba primeknit

Технологія Primeknit вже отримала назву «новий розділ» у виробництві футбольних бутс Adidas. Завдяки тому, що верх бутс трикотажний, він вийшов більш зручним і гнучким. Спеціальні волокна, з яких «пов’язаний» верх бутс, робить їх надійніше, а також забезпечує стабільність під час гри. Кожна нитка оброблена спеціальним засобом, який гарантує водовідштовхувальний ефект навіть при сильному дощі. Що стосується питання безпеки й екології, бутси виготовлені з екологічно чистих матеріалів за допомогою безвідходного способу виробництва.

2. Технологія TRAXION – новий погляд на шипи

Поліпшити зчеплення з газоном розробникам вдалося за допомогою спеціально розроблених шипів. Це допомагає найкращим чином розподілити тиск на стопі і створює максимальний комфорт.

X-Traxion (exchangeable) — технологія adidas, застосовувана в бутсах. Полягає у використанні знімних шипів Traxion з магнію (Mg), які в 4 рази легше, ніж аналогічні шипи з алюмінію (А1). Вони забезпечують максимальне зчеплення у всіх напрямках. Компанія Adidas також запатентувала оригінальний механізм кріплення шипів до підошви. Завдяки використанню зйомних шипів Traxion, гравці можуть змінювати тип підошви в залежності від стану грунту, що підвищує практичність і функціональність взуття.

3. Технологія TUNiT – інновація для переможців

Використання даної технології дозволяє футболістам, буквально, збирати свою ідеальну пару бутс по частинах. Тобто, в залежності від особливостей стопи, кожен спортсмен може скласти власну пару взуття з окремих модулів.

Подібна технологія використовується в бутсах Adidas F50i, які відрізняються еластичним водовідштовхувальним синтетичним надлегким матеріалом верху SprintSkin. Це технологія суперлегкого і міцного інноваційного одношарового поліуретанового волокна, що максимально полегшує вагу взуття. Верх також оснащений зовнішньої деталлю Thermobonded Lacecover, яка з’єднується з верхом бутс за допомогою технології термічного з’єднання і закриває шнурівку. Таким чином, збільшується площа поверхні бутси для контакту з м’ячем, що дозволяє знизити кількість неточних ударів і передач. Крім цього, зовнішній елемент не пропускає воду всередину бутси.

На вибір спортсменам надається два види устілок і шасі, з десяток варіантів верху бутс і три різновиди шипів. Залежно від стилю гри, футболіст може вибрати відповідні модулі. Наприклад, для нападника важлива швидкість і точність передачі м’яча, тому віддати перевагу потрібно надлегкому шасі і пяточному елементу з поліуретану, який забезпечить стійкість і гнучкість взуття.

4. Розумна Технологія miCoach для футбольних бутс

Технологію miCoach заслужено визнали найрозумнішою у сфері виробництва футбольних бутс. Вона перетворює взуття в сучасний гаджет, який запам’ятовує швидкість гравця, точність передач і ударів, кількість швидкісних ривків і довжину дистанції. Надалі ці дані допомагають аналізувати якість гри футболіста і його прогрес від тренувань.

Датчики miCoach SpeedCell розташовані всередині підметки моделі Adizero f50. Датчики реєструють швидкість гравця кожні 5 секунд, а дані зберігаються у вбудованій пам’яті до 7 годин! Adizero f50 — новітні бутси Adidas. Вже стали хітом чемпіонату світу з футболу в Бразилії. Ця революційна модель виконана на основі самих легких матеріалів і передових технологій.

Досягти рекордно малої ваги в 165 р (стільки важить модель розміру 41/UK 8.5) вдалося завдяки полегшеній колодці з більш широкою підошвою і п’ятою, дозволяють оптимально розподілити навантаження по всій бутсі. Adidas Adizero f50 облюбували практично всі гранди світового футболу, як видно з фотографій нижче багато гравців збірної команди Німеччини грають в Adidas Adizero f50, як наприклад Томас Мюллер.Надалі дані можна переслати на PC або Mac, а в магазині додатків App Store можна завантажити спеціальний додаток для підключення футбольних бутс до власного смартфону. Своїми досягненнями можна поділитися на Facebook і порівняти з результатами друзів, а також відомих спортсменів. До речі, Ліонель Мессі віддає перевагу на тренуваннях саме таким «розумним» бутсів.

Безумовно, компанії Adidas ще є чим здивувати своїх шанувальників. Наприклад, технологія Sprintframe — особлива конструкція підошви, обладнана ребрами жорсткості для надання додаткової поштовхової енергії і лінією згину в передній частині підошви. Особливе розташування шипів і будова каркаса забезпечує швидкість гравця. Це — Максимум ефекту при мінімумі матеріалу!

Технологія SprintWeb:

  • Збільшує стійкість при рухах вбік.
  • Забезпечує стійкість при русі на швидкості.
  • За рахунок обробки покращує контроль м’яча на швидкості.
  • Збільшує міцність і довговічність бутс.

Футбольні бутси Adidas завжди на крок попереду. І абсолютно точно можна сказати, що поки існує компанія Adidas, світ спорту буде розвиватися, а футбольні бутси будуть вести футболістів до перемог!

Купити футбольні бутси Adidas можна тут.