Особливості чоловічого одягу для фітнесу

323

Можливо на перший погляд, словосполучення «чоловічий фітнес» звучить дещо несподівано. Нам звичніше, що заняття з фітнесу відвідують жінки. Проте в чоловічому фітнесі немає нічого дивного – це комплекс вправ на різні групи м’язів, у тому числі і силові вправи. І починався «фітнес» як раз з комплексу вправ для чоловіків.

Особливості чоловічого фітнесу

Слово «фітнес» походить від англійського словосполучення «to fit — бути в хорошій формі. У спорті під цим словом мають на увазі систему оздоровчої фізичної підготовки. Як і будь-який спорт, чоловічий фітнес загартовує характер, формує впевненість у собі і мотивує до успіху. Таким чином, опрацьовуються відразу три найважливіші складові повноцінного життєзабезпечення людини:

 • його фізичне здоров’я,
 • підтримання оптимальної маси тіла,
 • відточування красивої фігури,
 • а також емоційне здоров’я.

ЯКІ ВИДИ ТРЕНУВАНЬ ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ ЧОЛОВІЧИЙ ФІТНЕС ?

Це можуть бути групові спортивні заняття в залі, єдиноборства, пауерліфтинг, важка атлетика, тренування в тренажерному залі, басейні. Вправи спрямовані на те, щоб нарощувати м’язи, позбавлятися жирової маси, так і просто тримати свій організм в тонусі. Силове навантаження зазвичай поєднують з аеробним навантаженням (дихальні вправи), яка відповідає за спалювання жиру, робить тіло витриваліше і тренує серцево-судинну систему.

Часто у фітнес-клубах пропонують вже розроблену програму вправ, але по вашому бажанню можна підібрати індивідуальні тренування. А для того, щоб відвідувати заняття з фітнесу і займатися з комфортом і користю, треба знати, в чому туди піти:


Основні особливості чоловічого одягу для фітнесу

Тренера з фітнесу часто помічають, що не всі знають, яка одяг підходить для занять фітнесом, і потім, під час тренування, їм або жарко, або незручно. Тому дійсно важливо підібрати відповідний одяг.

 • Такий одяг ні в якому разі не повинна сковувати, в ній повинно бути вільно і легко.
 • Але все ж вибирайте одяг свого розміру, так як занадто вільна одяг буде «бовтатися» і заважати.
 • Враховуйте, що в програму фітнесу входять вправи на розтяжку, а це значить, що і ваша одяг повинен тягнутися.
 • Важливо також, щоб одяг не створювала «ефект парилки». Якщо у футболці або спортивних штанях вам жарко або одяг швидко вбирає в себе піт і ставати мокрій — слід замінити такий одяг. Сьогодні створюється маса одягу за новітніми технологіями, які відводять вологу від тіла, залишаючи шкіру сухою. Вищезгадані технології припускають різноманітні поєднання синтетичних тканин. У зв’язку з цим, все рідше стали вибирати одяг з бавовни.
 • Одяг для фітнесу має ще одну позитивну якість – це плоскі і м’які шви, які не будуть натирати.
 • І зрозуміло, такий одяг зобов’язана бути гіпоалергенною.

Хороші варіанти:

Купити чоловічу одяг для фітнесу можна тут!

Що ж одягнути вирушаючи у фітнес-клуб?

 • Майки та футболки – різноманітність стилів дозволить вибрати те, що підходить саме вам. Футболки та майки можуть бути як облягаючі, синтетичні, так і більш вільні, можливо з натуральних матеріалів або з їх додаванням. Вибір залежить від виду фітнесу, інтенсивності навантажень і особливостей вашого організму. Повторимося – якщо навантаження великі – вибирайте гипоалергенные тканини з сучасними технологіями забезпечення сухості і вентиляції.
 • Шорти –вільні хороші тим, що не горить і не заважають робити вправи. Також існують обтягуючі шорти з еластичних матеріалів. Вони більш зручні для розтяжок, в те час як шорти з більш щільних тканин сковують рухи.
 • Брюки або вільні штани можуть відмінно підійти для бігу й вправ, що не потребують розтяжок і інтенсивних вправ на ноги.
 • Куртки і толстовки – в перепочинку між вправами або після тренування, коли чоловік йде в роздягальню, з-за вологого тіла можна застудитися. А куртка утримає тепло.
 • Лосини – підходить для вправ на розтяжку і взагалі безлічі вправ, в тому числі і на тренажерах. Та й виглядають вони привабливо.

Який Бренд віддати перевагу?

За розробку чоловічого одягу для фітнесу взялися самі круті бренди світу. І не випадково – адже найсміливіші і затребувані технології в руках їх розробників.

Nike – технології Nike DriFit, HyperCool, Nike StayWarm обесечивают швидке випаровування вологи і сухість шкіри навіть під час інтенсивних занять. Nike пропонує досить великий асортимент будь-якого одягу для фітнесу, куди входять і футболки з майками, і шорти з лосиними, і спортивні куртки.

Аdidas також багатий і асортиментом і технологіями. Так, одна запатентована технологія Adidas ClimaCool виконує перераховані вище функції — випаровування вологи і сухість шкіри. Компанія Adidas пропонує свої майки і шорти для заняття фітнесом.

Puma – високоякісна спортивна одяг. Деякі моделі мають сітчасті вставки або підкладки для кращої вентиляції шкіри, що також забезпечує сухість і відчуття прохолоди.

Lonsdale – одяг створений з дуже еластичних тканин, які не сковують рухів, в такому одязі легко робити будь-які вправи. Бренд пропонує різноманітні спортивні штани і майки для тренувального залу та фітнес-клубу.

Це лише невеликий список усього ,що можна одягти на фітнес чоловікові. Вибирайте одяг з розумом, адже це може вплинути на хід тренувань, настрій під час вправ і Вашу результативність.