Останні новинки футбольних бутс від Nike

307

Компанія Nike – один з світових лідерів по виробництву спортивного взуття. Щорічно команда технологів і досвідчених дизайнерів розробляє нові унікальні моделі і удосконалює старі для того, щоб кожен спортсмен як новачок, так і професіонал відчував себе у такій взуття максимально комфортно. Користувачі Nike вже давно відзначили 4 переваги спортивного взуття: зносостійкість і міцність, універсальність, амортизація, легкість.

Які ж новинки готові запропонувати нам розробники?


Колекція бутс з підошвою AG
. Зараз практично всі матчі проводяться на штучних газонах, чи то міжнародні чемпіонати або ж матчі всередині країни. Однак грати на такій поверхні у звичайних кросівках досить небезпечно, можна легко посковзнутися і отримати серйозну травму. Саме тому команда розробників компанії Nike створила унікальну AG – версію бутс. Моделі, оснащені цією технологією, мають у кілька разів більше шипів, що збільшує площу зіткнення з газоном, а також силу тертя.

Бутси серії Nike CTR360

Бутси серії CTR360 мають ряд відмітних особливостей. Зокрема вони розроблялися для гравців, яким одночасно необхідно прийняти м’яч, потім оцінити ситуацію, що склалась на поле, після чого зробити максимально точну подачу у ворота суперника. Таким чином, бутси серії CTR360 зі спеціальною панеллю в рази збільшили точність прийому та передачі м’яча.Знаходиться панель на внутрішній стороні стопи.

Також всі моделі бутс CTR360 оснащені універсальними м’якими подушечками, завдяки яким гравець може легко контролювати силу подачі м’яча. Якість таких бутс вже встигли оцінити Андреас Ін’єста, Сеск Фабрегас, а також Карлос Тавез.

Бутси Nike Mercurial Superfly

Справжнім відкриттям для спортивного світу стали бутси Nike Mercurial Superfly . Ця модель виготовлена за новітньою технологією Flyknit, яка не тільки дозволяє відчувати і контролювати м’яч, але і дає можливість завжди відчувати себе комфортно в такому взутті. Модель має комір Dynamic Fit, за рахунок якого кісточка завжди надійно зафіксована, а посадка дуже зручна. Вбудована перфорована устілка значно знижує навантаження на голеностоп.

Бутси-шкарпетки Nike Magista obra

Ще одне відкриття – це бутси-шкарпетки Magista, над якими дизайнери працювали довгих чотири роки. Поверхня такої взуття цілісна, в ній ви не знайдете рухомих частин. В бутсах використовується новітня технологія 3D ниток. Таким чином, текстурний 3D верх дозволяє повністю відчувати м’яч.

Модель NIKE T90

Всі ці технології активно застосовуються в сучасних моделях кросівок. Наприклад, модель NIKE T90 вже давно прозвали «бутсами нищівного удару». Вся справа в тому, що всі бутси такого типу оснащені унікальною технологією контролю ігри АСС. Вона забезпечує міцне зчеплення м’яча і верхньої частини кросівок під час матчу в дощову погоду, дозволяючи зробити точний удар.

Це справжня знахідка для кожного футболіста, адже можна контролювати м’яч при будь-яких погодних умовах. Спеціально розроблена накладка на зовнішній стороні бутс дозволяє наносити максимально точні і при цьому сильні удари. Високий рівень зчеплення забезпечують шипи-леза, виготовлені з термополіуретана.

Nike Hypervenom Phantom II

Nike Hypervenom Phantom – ще один унікальний тип бутс, при розробці яких враховано побажання кращих гравців, наприклад, Златана Ібрагімовича, Неймар та Уейна Руні. Футболісти побажали такі кросівки, в яких би вони були в кілька разів швидше, маневреннее суперників і могли наносити удар з будь-якої точки поля.

У результаті були створені бутси Nike Hypervenom Phantom, верхня частина яких виконана по технології NikeSkin. У моделі поєднуються поліуретанова плівка, а також гнучка і м’яка сіточки. Крім цього використовується новітня анатомічна колодка, що створює відчуття максимальної наближеності ноги до землі. Придбати футбольні бутси Nike можна тут!

Продукція Nike дозволяє не тільки відчувати себе комфортно, але і дає можливість перемагати, досягати вершин і відкривати перед собою нові горизонти!