Порівняння Nike Hypervenom і Nike Mercurial

470

Іспользование інноваційних технологій, створення футбольної взуття з урахуванням рекомендацій лікарів дозволили компанії Nike затьмарити конкурентів і завоювати повагу не тільки пересічних покупців, а й іменитих спортсменів.

Ми представляємо порівняльну характеристику двох популярних моделей бутс Nike для юніорів:

Hypervenom Phantom III DF (Гипервеном)

і Mercurial Superfly (Меркуриал)

Ці дитячі бутси Nike з носком призначені для гри на твердих покриттях: штучні газони, гравій і тому подібні поверхні. Використовувати дані бутси як футзалок Nike для дітей не рекомендується. Додаткова інформація про те, як правильно вибрати дитячі футзалки у статті «Дитячі футзалки. Види та особливості.

Nike Hypervenom Phantom III DF FG Junior

Бутси Найк Гипервеном дитячі відносяться до моделей нового покоління. Вони збільшують швидкість м’яча при ударі, і дозволяють змінювати напрямок руху за лічені мілісекунди. Такі характеристики актуальні для нападаючих гравців, адже від цих показників залежить техніка гри.

Технології та особливості:

 • Hypervenom– матеріал легкий і міцний, це дозволяє краще контролювати м’яч в погану погоду. Задник з цього матеріалу повторює анатомічні контури п’яти, що, в свою чергу, впливає на підвищення маневреності.
 • Flyknit – з цього матеріалу зроблений верх взуття. Він також сконструйований з міцних нейлонових ниток Dynamic Flywire без швів. Додаткові плюси: зручна посадка, полегшена вага і вентиляція.

 • Nike HyperReactive ‒ це розумна текстура використовується, в якості матеріалу в зоні удару. Тканина чутлива до сили удару по м’ячу: під час дриблінгу вона стає м’якою, а під час удару – жорсткою, це дозволяє збільшити потужність і силу. Купити дитячі футбольні бутси Nike можна в інтернет-магазині Sportsterritory
 • Nike All Conditions Control (ACC)‒ забезпечує максимальний контроль над м’ячем при будь-яких погодних умовах.
 • Дитячі бутси Nike Hypervenom сконструйовані без язичків, вони сидять на нозі щільніше, що дозволяє контролювати кожен рух.
 • Контроль м’яча і збільшену зону удару забезпечує асиметрична шнурівка.

 • Устілка створена з урахуванням анатомічних особливостей дитячої стопи. Вона забезпечує хорошу амортизацію.
 • Гнучка підошва з шипами дозволяє здійснювати ривки, повороти більш природно і ефективно. Такий тип шипів підходить для гри на полі з натуральним покриттям.

 Nike Mercurial Superfly FG Junior Lime

 У 2016 році була представлена оновлена модель легендарної колекції Mercurial. Бутси Найк Меркуриал для дітей нічим не відрізняються від професійних моделей, в них грають імениті спортсмени всього світу і вибирають спеціально в період чемпіонських ліг. Купити дитячі футбольні бутси можна в інтернет-магазині Sportsterritory

Технології та особливості:

 • NikeSkin – це матеріал верху взуття. Він міцний і легкий, забезпечує максимальний контроль над м’ячем при будь-яких погодних умовах. Використання NikeSkin дозволило полегшити всю конструкцію моделі.
 • Flyknit ‒ є другим фірмовим матеріалом, який розташовується у верхній частині взуття. Він повторює форму стопи, адаптуючись до її особливостей.

 • За технологією Dynamic Fit виконаний комір (носок) взуття. Його головне призначення – забезпечувати ефект, ніби нога перебувати в рукавичці, тобто запобігти будь змішування стопи, щільно утримуючи її в комфортному положенні. Носок запобігає появі вивихів, розтягнень та інших травм, пов’язаних з пошкодженням стоп.

 • У дитячих бутсах Найк Меркуриал поліпшене зчеплення з м’ячем, за рахунок текстурованого верху. Головний плюс такої технології – поліпшується точність передач і ударів м’яча.
 • Підошва FG – родзинка цієї моделі. На підошві розташовані загострені шипи, проникаючи у грунт, вони забезпечують комфортне зчеплення, плюс максимальне прискорення. Краще всього ці особливості проявляються під час гри на полі з натуральним покриттям.

Так що ж вибрати?

Дитячі бутси Nike Hypervenom і Mercurial – мрія всіх маленьких гравців ! Порівнюючи дві моделі, складно зробити вибір. Але, якщо дивитися більш критично, то можливо:

 • Для бомбардирів краще купити дитячі футбольні бутси Nike Hypervenom
 • А для захисників рекомендуємо купити дитячі бутси Найк Меркуриал.