Провідні виробники Тенісних Кросівок

342

Коли перед вами безліч різноманітних кросівок для тенісу, то вибрати ті самі » свої рідні» не так-то просто. У цій статті спробуємо хоч трохи упорядкувати інформацію, що ми знаємо про провідних фірмах і їхніх виробах.

Всіх найвідоміших виробників тенісних кросівок можна умовно розділити на дві групи, а у кожної фірми є сама топова модель, яка заслуговує окремої уваги:

1 — Фахівці тенісного справи

Babolat Propulse 2

Першу групу представляють компанії, які позиціонують себе як лідери в тенісному спорті, які з часом стали спеціалізуватися виключно на кросівках для тенісу. До таких фірмам відносять: Babolat, Lacoste, Head, Wilson, Prince, Yonex. Вони уважно вивчили всі особливості та потреби тенісиста, намагаючись завоювати його серце кращими винаходами своїх розробників. Та що тут говорити, це їм вдалося!

Кращими з кращих виявилися такі моделі як: Babolat Propulse 2, Wilson Tour Vision2, Lacoste Repel 2, Yonex SHT-308 CL, Head Speed pro III і Lotto Raptor Ultra Speed III.

Head Speed pro III

Наприклад, кросівки Head Speed pro III вражають не тільки кількістю використаних технологій, але і самими ідеями. У цій моделі передбачено навіть клімат-контроль!

Купити чоловічі кросівки для тенісу і залу провідних Європейських виробників можна тут!

Lacoste Repel 2

А ось найбільш елегантними і модними, звичайно ж, залишаються кросівки Lacoste Repel 2. Крім того, вони поєднують в собі неймовірну м’якість і пружність. Кожна компанія бореться за легкість своїх моделей, випереджаючи один одного все новими і меншими цифрами. Можливо, незабаром, тенісні кросівки стануть зовсім невагомими.

2 — Майстри на всі руки

Друга група складається з популярних компаній, які пропонують весь асортимент спортивних кросівок, у тому числі і тенісних. Це — Nike, Adidas, Fila, Asics, Lotto, New Balance, Reebok. Найбільш відомими, і відповідно дорогими брендами у світі спортивного взуття є Nike і Adidas.

Топовими моделями цих фірм стали кросівки Nike Air Max Courtballistec і Adidas barricade. Примітного в них багато – відточена до досконалості технологія Nike Air Max і високотехнологічні матеріали Adidas дають в результаті взуття в якій легко бігати і стрибати.

Однак найвідомішим виробником тенісних кросівок вважається компанія Asics з її інноваційними моделями Resolution 4 і Challenger 9 :

Тенісні кросівки ASICS GEL-RESOLUTION 4

Тенісні кросівки ASICS GEL-RESOLUTION 4 — це прочередная версія легендарної моделі тенісних кросівок з прекрасною амортизацією. Ця версія з підошвою «ялинка» для грунтових кортів.

Discrete Eyestay Lacing — нова система шнурівки, в якій використовуються поміщені незалежно один від одного прокладки для шнурків. Ця концепція спрямована на компенсацію напруги від шнурка на нозі, збільшує комфорт і запобігає ризик появи травм.

Дев’ята версія популярних кросівок GEL-CHALLENGER поєднує в собі класичний стиль і новітні технології, доведені майже до ідеалу. Ця взуття «народжена» для професійного тенісиста. Розкриємо кілька маленьких секретів успіху кросівок цієї моделі.

Так, технологія DuoMax System, яка використовується в середній підошві, що забезпечує стабільність при бічному русі, а система Трасстик пропонує додаткову підтримку п’яти при стрибку і успішне виконання подачі справа. Амортизація за допомогою ASICS GEL® (спеціальний вид силікону) знижує навантаження на п’яти, коліна і хребет спортсмена, а зменшення ваги кросівок досягається завдяки зносостійкою, легкої і гнучкій підошві. У цій версії підошва кілька товщі всередині кросівка, що в свою чергу допомагає легше виконувати бічні маневри на корті.

Ця модель має легкий і зносостійкий верх з найменшою кількістю швів, отже знижується ризик натирання і ви отримуєте більше комфорту і прекрасну посадку взуття. Версія кросівок під назвою GEL-CHALLENGER 9 CLAY має зовнішню підошву, призначену для оптимального зчеплення з поверхнею на глиноземному корті.

Слід враховувати, що популярні моделі, як правило, є й самими важкими. Тому якщо вага взуття для Вас є визначальним, радимо Вам проконсультуватися у менеджера, який допоможе підібрати взуття для тенісу по всім відповідним для Вас запитам. Так само важливим фактором є тип підлогового покриття, на якому Ви збираєтеся грати в теніс. Грунт, штучна трава, хард або сучасні полімерні покриття, які використовуються в критих залах. Виробники тенісної взуття пропонують як універсальні, так і спеціальні моделі для кожного з цих покриттів.

Купити жіночі кросівки для тенісу і залу Провідних Європейських виробників можна тут !

Хочемо відзначити, що у всіх перерахованих вище виробників Ви завжди зможете знайти гідні за якістю моделі кросівок і ракеток. У кінцевому рахунку, все залежить від Ваших смаків та уподобань — як кажуть » що Вам сяде по нозі»!