Рух — це життя! Біг — це життя!

436

«Життя вимагає постійного руху», — це сказав ще Аристотель . Але у сучасної людини виникає все більше і більше проблем, пов’язаних зі зниженням фізичної активності і все зростаючою гіподинамією – порушення кров’яного тиску, серцево-судинні захворювання, надмірна вага і інші супутники малорухливого способу життя.

У зв’язку з цим, лікарі рекомендують не менше 30 хвилин щоденного активного руху. Це допоможе створити хороший тонус, підтримати м’язовий баланс, знизити ризик серцево-судинних захворювань. Рух це життя, це здоров’я, це щастя і творення. І Біг — це перше що приходить на розум , коли уявляєш «рух» . Це так природно і природно для людини. При цьому він є одним з кращих способів компенсувати недолік руху.

Безперечні Достоїнства Бігу

А купити все необхідне для бігу можна тут

1.Найбільша перевага бігу –це відмінна аеробне тренування, яка збільшує поріг витривалості і позитивно впливає на серцево-судинну систему. При тренуванні серця, поліпшується кровообіг, а отже, й постачання всіх органів киснем. Це кращий засіб від гіпертонії, задишки, нежитю.

2.Крім того, біг приводить у форму всі групи м’язів, коли ви бігаєте, працюють не тільки ікри і стегна, але і прес, руки, шия… При цьому навантаження на все тіло досить м’яка. Загалом, біг у поєднанні з правильним харчуванням – одне з кращих засобів для схуднення. Як засіб для спалювання жирів біг ефективний в тій же мірі, що і плавання і їзда на велосипеді. Зміцнення мускулатури ніг і поліпшення обміну речовин поліпшується тонус шкіри і допомагає запобігти і усунути целюліт у жінок.

3.Біг благотворно впливає на імунну систему та центральну нервову систему. Він здатний знімати стрес. Він сприяє підвищенню концентрації уваги і зміцненню пам’яті, завдяки гарному постачання мозку киснем. Під час цього заняття виробляються ендорфіни або гормони щастя, тому загальний тонус організму значно поліпшується. Біг на свіжому повітрі — прекрасний засіб для вилікування від депресій, підвищеної стомлюваності і меланхолії.

4.Біг сприяє загартовуванню, якщо бігати на свіжому повітрі. До достоїнств бігу на свіжому повітрі ставляться так само економія на абонемент у фітнес-центр, відсутність потреби витрачати час на дорогу до спортзалу. І нарешті, можливість проводити тренування у зручний для себе час, не залежачи від розкладу занять та можливостей тренера.

5.Біг — це не тільки тренування тіла, але і тренування духу. Прекрасна можливість залишитися наодинці з собою і «поспілкуватися» зі своїм тілом, знайти гармонію фізіологічної та духовної складової особистості. Під час правильного бігу настає стан, близький до трансу, коли організм входить в «энергосберегательный» режим. Мозок починає працювати дуже ясно і багато речей саме в час бігу стають зрозумілими.

6.Таким чином — Біг, мабуть, самий простий, швидкий і дешевий спосіб бути в формі. Бігати можна «соло» і з партнером, для цього не потрібно мати спеціальних тренажерів і не треба витрачати занадто багато часу і грошей. Три або чотири рази на тиждень по 20-30 хвилин – достатньо.

І нарешті Біг може повністю змінити Ваше життя!

Невелике Застереження

Всім обов’язково необхідний біг в наш час. Але обов’язково потрібно враховувати свої особливості, як фізіологічні, так підготовленість. І справедливості заради треба сказати, що є і зворотна сторона медалі. У зв’язку з посиленою роботою легенів під час бігу, люди, які страждають різними захворюваннями легенів повинні бути обережніше. Те ж можна сказати і про людей, які мають проблеми пов’язані з роботою серцевого м’яза, які перенесли деякі операції, які страждають варикозним розширенням вен, хворобами суглобів, плоскостопість. Тому під час заняття бігом важливо, як і у всьому, знати міру і дуже скоро ви відчуєте користь від цих занять. Жіночий одяг для бігу

Тепер зрозуміло чому треба бігати? Тоді Бігайте на Здоров’я!