Шнурки для трекінгового взуття. Як шнурувати?

622

Сучасна трекінгове взуття користується попитом не тільки серед туристів, такі моделі черевик і кросівок багато воліють носити кожен день. Тому що трекінгові черевики мають ряд переваг : вони виготовляються з дихаючих матеріалів, з масивною нековзною підошвою, з хорошою амортизацій, мають невелику вагу і забезпечують захист і комфорт нозі навіть в екстремальних умовах. Вибираючи вироби такого типу, важливо враховувати кожну дрібницю. Не останню роль в зручності експлуатації грають шнурки для трекінгового взуття.

Про те, які бувають шнурки для похідного взуття, ми розповідали у статті «Як вибрати шнурки для трекінгових черевиків?», зараз же нам хотілося б поділитися не менш важливими знаннями – способами шнурівки.

Виявляється, правильна шнурівка допомагає зняти напругу з п’яти і гомілкостопа, і навіть допоможе долати відстань в 2-3 рази більше вашої норми. Не вірите? Переконаєтеся в цьому особисто.

Способи шнурування трекінгового взуття

Хороші шнурки для трекінгових черевиків забезпечують надійну посадку, не допускають відхилення п’ятки і ударів пальців про шкарпетки черевика. Якщо взуття «підігнана» правильно, турист не відчує втому і не стане жертвою мозолів і ран. Раніше подгоном трекінгових виробів займалися консультанти, сьогодні ж зустріти розумного фахівця вкрай складно, правильна шнурівка стає забутим майстерністю. Ось кілька способів шнурівки, на які слід звернути увагу.

 1.Фіксація п’яти

Натирання відбувається внаслідок того, що під час ходьби п’ята піднімається вгору і з кожним кроком треться об внутрішню сторону черевика. Щоб усунути відхилення п’ятки, на допомогу прийде система швидкої шнурівки. Цей тип відрізняється від звичної перехресної. Дійшовши до середини ноги, затягніть шнурки, а далі просто рівно зачепите їх за гачки, не перекидаючи хрест – навхрест. Зверху вниз просуньте шнурки в отвори і зав’яжіть.

2.Хірургічний вузол (Surgeons Knot)

Це прямий вузол, який щодня використовують мільйони людей, але замість одного вузла, доведеться зробити додатковий полуузел і затягнути шнурки, а далі зачепити їх за гачки звичним перехресним типом шнурівки. Такий метод дозволяє послаблювати частини взуття, де може виникнути дискомфорт.

3.Вікна в шнурівці (Creating a Window)

Метод не передбачає звичну шнурівку хрест-навхрест, замість цього кожен шнурок необхідно просунути прямо в отвір і затягнути, виконавши так зі всім черевиком. Вікна в шнурівці допомагають зняти тиск у верхній частині черевика.

Не існує ідеального методу шнурівки, тому бувалі туристи рекомендують спробувати найпопулярніші і підібрати для себе максимально комфортний. Тільки методом проб і помилок, можна домогтися гарної посадки ноги в трекінгового взуття. Купити трекінгове взуття провідних европейскиих брендів для чоловіків, жінок і дітей можна в інтернет магазині SportsTerritory

Додатковий отвір для шнурків, навіщо ?

Часто на моделях трекінгового взуття в області гомілкостопа, можна помітити додатковий отвір. Прийнято вважати, що воно потрібне людям з худими ногами і з відсутньою об’ємом стоп, але крім цього, шнурівка через додатковий отвір дозволяє знизити тиск в верхній частині ступні, рівномірно розподіливши його по всій нозі. Це необхідно в походах на далекі відстані. Шнурівка класичним методом здатна перешкоджати притоку крові, що призводить до втоми і дискомфорту, до того ж вона не допомагає людям у яких «гуляє» стопа.

Необхідно зашнурувати взуття до передостаннього отвори, далі просмикнути лівий шнурок через верх в ліву останню петлю, головне не витягайте до кінця, залишивши невелику петлю. Теж саме виконайте з правої сторони, а потім використовуйте ці дві невеликі петлі з шнурка для того щоб остаточно зав’язати черевик на сайт.

Купити трекінгове взуття провідних европейскиих брендів для чоловіків, жінок і дітей можна в інтернет магазині SportsTerritory

Про те, як правильно вибрати трекінгове взуття для чоловіків, жінок і навіть дітей ви знайдете на сторінках нашого блогу.