Спортивна пляшка для води-це здоровя і безпека

498

Вибираєте спортивну пляшку для води? Ми допоможемо!

Навіть якщо ви новачок в спортзалі ви вже знаєте, наскільки важливо дотримувати питний режим під час тренувань. А ми вже писали про це статті «Питний режим для занять фітнесом».

Чому важливо купити спортивний пляшку для води

Замість того, щоб просто використовувати пластикову пляшку з-під мінеральної води?

 • У першу чергу тому, що 90% пластикових пляшок з-під мінеральної води не призначені для багаторазового використання. Пластик, з якого вони виготовлені, з часом виділяє шкідливі речовини, які чинять негативний вплив на організм.
 • Спортивна пляшка для води –повинна бути індивідуальною , по-перше, це гігієнічно і безпечно для Вашого здоров’я, по-друге її обсяг повинен бути розрахований саме на Ваші потреби і звичайно, по–третє, дизайн і конструкція відповідати Вашим перевагам
 • Основні характеристики пляшки для спорту.

  1. Призначення пляшки

  Для дітей:

  Для дитини на фізкультуру, в спортивну секцію, велопрогулянку і так далі. Тут ви повинні вибрати в першу чергу ємність з абсолютно безпечного матеріалу. Важливо, що б дитині було зручно пити воду з цієї пляшки. А це означає, що ми вибираємо невеликі спортивні пляшки для води (Nike, Adidas та інші бренди для дорослих» в даному випадку не підходять).

  І, по-друге, спортивні пляшки для дітей повинні бути обладнані спеціальними ковпачками та кришками, які легко відкривати під час занять. У них повинен бути зручний карабін для того, щоб пристебнути пляшку до рюкзака і яскравий кольоровий принт!

  Для дорослих:

  • У спортзал. Спорт пляшка для води на фітнес-тренування – річ незамінна в усіх відношеннях. При виборі зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлена пляшка, а також на необхідний для хорошого самопочуття об’єм води. Про те, як не помилитися у виборі матеріалу для пляшок, ми поговоримо далі.

  • Для тренувань поза залу. Наприклад, спортивна пляшка для води для велосипедистів повинна мати зручну форму. Загальна порада тим, хто вибирає спортивну пляшку для тренувань за межами залу – шукайте ударостійкий матеріал. Крім того, спортивний ковпачок і шийку повинні бути такими, щоб вам було зручно пити на бігу або не злазячи з велосипеда.

   2.Матеріал

  Це один з найважливіших параметрів для вибору спортивної пляшки, адже саме від нього залежить безпека для здоров’я, довговічність, міцність і вага майбутнього аксесуара. Розглянемо основні переваги та недоліки окремих матеріалів для спортивних пляшок:

  • ЯКІСНИЙ ПЛАСТИК. До плюсів можна віднести невелику вагу, невисоку вартість і всілякі варіанти дизайну. Також завдяки тому, що пластикові пляшки дуже часто прозорі, ви можете спостерігати за рівнем води в контейнері. До недоліків відноситься невисока міцність і схильність матеріалу до подряпин. Тому пластикові пляшки ідеально підходять для спортзалу, але для велопрогулянок все ж краще вибрати більш міцний матеріал.

  • АЛЮМІНІЙ. На відміну від сталевих і навіть скляних пляшок для води, алюміній дуже легкий і досить довговічний. Пляшки мають лаконічний і стильний дизайн. Мінус таких контейнерів у тому, що вони не завжди підходять для кислих рідин (цікавтеся цією характеристикою окремо). До недоліків ми відносимо також недостатню міцність, так як м’який алюміній легко дряпається, а при падінні на пляшках можуть залишитися значні вм’ятини.

  • СКЛО. Скляні пляшки найбільш екологічні, добре утримують температуру рідин і, завдяки лаконічному дизайну з прозорими вставками, в них можна спостерігати за кількістю рідини. Також скляні спортивні пляшки підходять для кислих рідин. Мінуси: крихкість, важать більше, ніж пластикові та алюмінієві.
  • СТАЛЬ. Однозначні плюси: довговічність і міцність, вони майже не піддаються корозії і не окислюються в процесі використання. Але і тут є свої недоліки. Сталеві спортивні пляшки важче ніж пляшки, виготовлені з інших матеріалів, досить дорогі і часто мають невеликі вибір дизайнерських рішень. Купити спортивний пляшку для води можна в інтернет-магазині Sportsterritory

  3. Конструкція, кришка і шийку пляшки

  Універсальна порада — це орієнтування на індивідуальні потреби і комфорт. Вибирайте контейнер такого обсягу, якого вам реально вистачить для тренування. Такої форми, яку вам буде зручно тримати, і такої конструкції, яка задовольнить ваші потреби.

  Наприклад, кришка і шийку повинні також відповідати комфортному пиття під час заняття. Кришка може закручуватися, забезпечуючи надійну фіксацію від протікання (підійде для походу чи спортзали), а може працювати за принципом пробки, тоді вам буде зручніше і простіше відкривати і пити під час тренування (підійде для бігових навантажень з велоспорту).

  4.Додаткові властивості

  Деякі виробники оснащують спортивні пляшки додатковими вигодами:

  • Пляшки з поглибленням для пальців, які можуть бути виготовлені і з пластику, і з іншого матеріалу. Такі пляшки зручніше тримати, вони добре фіксуються в долоні.
  • Спеціальне горлечко-непроливайка– не дає вам пролити рідину під час використання. Така ж функція досить популярна в дитячих спортивних пляшках.
  • Деякі контейнери виготов-пичуються зі спеціальною ємністю всередині самої пляшки, наприклад, для таблеток або вітамінів, які спортсмени іноді додають у воду.
  • Ще далі пішли виробники, які оснащують спортивні пляшки додатковими відділами, в які можна покласти ключ від шафки або невеликі документи.

  І так, спортивна пляшка для води – це необхідний, якісний, практичний і гігієнічний аксесуар для всіх, хто стежить за своїм питним режимом як під час тренувань, так і в повсякденному житті.

  Сподіваємося, що тепер Вам буде легше вибрати свою пляшку для води, а придбати її можна в інтернет-магазині Sportsterritory Вдалих покупок!