Спортивні жіночі Adidas Nike або?

346

Найбільші світові виробники спортивного одягу та взуття американський Nіke і німецький Adidas – ведуть між собою постійну боротьбу за лідерські позиції у професійному та любительському спорті. Ці гіганти не залишили без своєї уваги і питання слабкою, але прекрасної половини – питання спортивних бюстгальтерів.

Спортивні жіночі Adidas

KATY PERRY in Sports Bra at Adidas Photoshoot

Німецька компанія Adidas – одна з тих фірм, які серйозно і скрупульозно підходить до створенню будь-якої своєї продукції. Новаторство бренду Adidas полягає в тому, що вони використовують тільки власні розробки на основі своїх досліджень. Враховуючи особливості певного виду спорту і основні параметри різних фігур людей, розробляються високотехнологічні матеріали та створюються нові форми. Безсумнівно, новітні технології Adidas знайшли своє застосування і у виготовленні спортивних бюстгальтерів.

Купити спортивні бюстгальтери і топи Adidas можна тут!

Основне, що враховується при пошитті спортивних бюстгальтерів, це поєднання свободи рухів і оптимальної фіксації бюста, а також хороша повітропроникність. Що відповідно і забезпечується застосуванням спеціальних технологій:

CLIMATELITE. Почнемо з технології ClimateLite, запатентованої брендом. Ця тканина, що складається з нейлону і еластану, часто використовується фірмою для пошиття спортивного одягу, і зокрема бюстгальтерів. Тканина має хорошу підтримку та відводить вологу від тіла. Крім нейлону іеластану Adidas часто застосовує поліестер для пошиття футболок.

CLIMACOOL. Супутня технологія Climacool. Це справжній клімат-контроль для вашого тіла технологія покликана для того, щоб при потовиділенні під час тренувань відводити вологу і давати шкірі дихати. Для вентиляції також придумані спеціальні сітчасті вставки на грудях і спині.

TECHFIT. Технологія Techfit – це спеціальна технологія для компресійного білизни, покликана для кращої фіксації грудей під час тренувань. При цьому зберігається свобода рухів і комфорт.

Найпопулярнішими моделями компанії Adidas є:

 • adidas Clima Essentials – його особливість у тому, що він двосторонній, тобто його можна одягати і зовнішній, і «виворітного» стороною, причому кожна з сторін відрізняються за кольором.
 • adidas Tech Fit – в основному має середню ступінь підтримку і підходить для будь-якого виду спорту.
 • adidas Adipure – забезпечує шкірі сухість і відчуття прохолоди.
 • adidas Supernova Racer – має вбудовані чашечки, які добре фіксують груди під час стрибків і інших рухливих вправ.

Спортивні бюстгальтери Nike

«Застосування нових технологій!» — напевно, саме таким повинен бути, девіз компанії Nike. Тому, що за яке б завдання не взялася фірма, її розробники ретельно досліджують все, що з нею пов’язане і знаходять масу можливостей для впровадження нових технологій. Всі їх розробки завжди розраховані на досягнення максимального комфорту споживачів.

Так Nike порадувала своїх покупців, випустивши кілька лінійок спортивних бюстгальтерів різного ступеня підтримки, різних розмірів і для різних видів спорту.

Купити спортивні бюстгальтери і топи Nike можна тут !

NIKE PRO BRA. Почнемо з однією з самих розкручених на сьогоднішній день колекцій — Nike Pro Bra. Всі бюстгальтери цієї лінійки виконані з інноваційного нейлону і мають форму звичного спідньої білизни.

Фахівці Nike провели дослідження, в яких брали участь близько 300 жінок з різним типом фігури і грудей. Під час цих досліджень фахівці фіксували руху грудей при різних спортивних навантаженнях. Завдяки цим даним, розробники змогли створити спортивні бюстгальтери для абсолютно різних фігур жінок, а для кожної моделі колекції є своє застосування.

Вам залишилося тільки правильно вибирати ступінь підтримки, відповідну того виду спорту, яким ви займаєтесь:

 • Nike Indy створені спеціально для занять з низьким рівнем інтенсивності – такі як йога, пілатес, стретчінг. Крім того, вони розраховані для невеликих розмірів бюста (А, В, С).
 • Спортивні бюстгальтери Nike Swift і Nike Shape забезпечують навпаки, високу підтримку грудей і створені для енергійних занять і серйозних навантажень.

DRI-FIT. Майже для всіх моделей бюстгальтерів Nike застосовується технологія Dri-fit.

Технологія виконує дві основні функції:

 • Влагоотводящую – при інтенсивних тренуваннях важливо, щоб тіло залишалося сухим. Ця технологія відводить піт від тіла і сприяє його випаровування.
 • Таким чином забезпечується друга функція – вентилювання або постійне «дихання». Завдяки технології Dri-fit тіло постійно вентилюється і не «задихається».
 • Взагалі всі моделі спортивних бюстгальтерів Nike володіють цілим списком відмінних характеристик. Це всілякі вставки з сіточок, різні форми спинки, дихаючі матеріали, еластичні стрічки, підкладки, а також привабливий дизайн. Серед безлічі моделей можна знайти ту, яка підходить і подобається вам. І наостанок ми можемо тільки сказати Вам, що щоб Ви не вибрали Nike або Adidas – ви ніколи не помилитеся !

  Купити спортивні бюстгальтери і топи Nike і Adidas можна тут !