Тенісні кросівки Head — професійний підхід!

402

На початку свого шляху відома тепер на весь світ австрійська компанія Head випускала лижі і тенісні ракетки. Поєднання на перший погляд дивне. Але коли ми дізнаємося про творіння фірми трішки більше, то починаємо розуміти, як здорово їм знадобилося вміння поєднувати непоєднуване в розробці новітніх і дивовижних технологій. Знайдіть що-небудь для себе серед кращих моделей тенісних кросівок Head.

Head Speed pro III

Компанія Head, втілюючи в життя новітні технології, випустила найлегші тенісні кросівки в лінійці — Head Speed pro III. Уявіть, їх вага складає всього 370 грам! Це незамінні кросівки для професіоналів тенісу. Їх легкість дозволяє розвивати максимальну швидкість, при цьому ноги не скоро відчують втому. В розробці даної моделі застосовувався цілий букет найкращих технологій фірми Head. Так, верхню частину кросівка підтримує каркас по технології Head Lateral Control, секретом якого ми поділимося трохи пізніше. Комфорт забезпечує спеціальна конструкція «Полуносок» і «чуйна» піна в п’ятковій частині.

В кросівки приховані вбудовані стабілізатори «п’яти. Високого рівня амортизації розробники домоглися з технологією Head Trinergy. Підошва оснащена постійної «точної зчеплення» Head Radical Contact для максимальної маневреності при хорошій стійкості. Маркування підошви і гумові вставки Head Hybration підходять для будь-яких покриттів. Між верхом і підошвою включена популярна легка і пружна проміжна підошва з EVA. І нарешті, що зовсім вражає уяву, в кросівках є своєрідний клімат-контроль. Head Cooling system забезпечує гарну повітропроникність, плюс поглинання вологи і звільнення зайвого тепла. У цьому допомагають і дихаючі вставки з сітки Air Mesh.

Head Sensor Court

Якщо ви новачок в тенісі, то створивши ці кросівки, фірма Head подбала саме про вас. В них ви відчуєте легкість, і вчитися грі в теніс буде просто і комфортно. Тут присутня та сама технологія Head Lateral Control, про яку ми обіцяли вам розповісти. Це своєрідний каркас, зроблений з твердої міцної гуми, що забезпечує хорошу бічну підтримку, особливо при різкій зміні напряму руху. Середня частина закруглена для екстремальних ковзань.

Відмінність цих кросівок таїться в підошві – вона виконана з суцільнолитий гуми, підходить для будь-яких поверхонь і не бруднить покриття. Технологічність підошви підтверджують і гумові вставки Head Hybration, про які розповімо далі. Все той же непорушний матеріал EVA використаний для легкої і зручної проміжної підошви.

Head Sprint

Дана модель – ідеальний варіант для тренувань і змагань з тенісу. У них ноги відчувають себе затишно за кілька годин занять. Все це завдяки добре продуманої вентиляції стопи і вдалим зчепленням підошви.

Головна відмінна риса моделі — присутність спеціальної прошарку для забезпечення торсіонної жорсткості або жорсткість на скручування. Це означає, що при оптимальної гнучкості, кросівок не буде тримати потрібну форму і піддаватися керуванню гравця. Таку характеристику забезпечує матеріал TPU – синтетичний матеріал, що володіє високою міцністю, еластичністю і стійкістю до перепадів температур.

У так званих «точках стресу» підошви розробники впровадили складне гумове з’єднання Head Hybration, яке славиться своєю зносостійкістю на різних покриттях і опірністю носка.

Купити тенісні кросівки Head можна тут!