Тенісні кросівки Wilson — серед лідерів

349

Американська фірма Wilson завжди славилася розумінням того , що дійсно потрібно справжньому тенісистові. Їх екіпірування для тенісу славиться на весь світ. Можна вірити, що ця компанія знає про тенісних кросівках все і навіть більше. Wilson зарекомендував себе на найвищому рівні у виробництві тенісної екіпіровки.

1. Wilson Stance elite

У стильних красивих кросівках Wilson Stance elite ви будете виглядати чудово на тенісному корті. Але їх особливість не тільки в симпатичному зовнішньому дизайні. Все набагато цікавіше:

Кросівки Wilson Stance elite добре підтримують ступню. Високотехнологічна підошва містить ряд дивовижних властивостей. PU (або поліуретан) – це міцний синтетичний матеріал, основна унікальність якого полягає в неймовірній стійкості до різних впливів (хімічних сполук, перепадів температури, стирання), а також в прекрасному амортизирующем ефекті.

П’яткова частина має безшовну конструкцію, що зміцнює ногу в кросівку, крім того, там впроваджена спеціальна амортизуюча вставка. Зручна устілка з піноматеріалу Ortholite створює максимальний комфорт для ступні. Підошва радує своїм зчепленням з будь-яким покриттям.

У кросівках дуже зручно бігати – оптимальний підйом і зчеплення дають можливість буквально літати по корту.

2.Wilson Rush Pro

В легких кросівках Wilson Rush Pro зручно вчиться грати в теніс навіть дітям. Вони неймовірно стійкі, в них важко підвернути ногу або послизнутися. Для поліпшеного зчеплення протектор підошви виготовлений за технологією Duralast з ялинковим малюнком. А між устілкою й підошвою впроваджений технологічний спінений матеріал DST Foam. Це багатошаровий пористий матеріал, який забезпечує унікальний амортизаційний ефект, поглинання вібрації і дивовижну довговічність взуття.

Збірка взуття створена так, щоб кросівки добре сиділи на нозі, щільно фіксуючи стопу, при цьому зберігаючи максимальну почуття свободи і впевненості на корті.

3. Wilson Tour Vision2

І нарешті, наведемо найпопулярнішу модель фірми Wilson:

Кросівки Tour Vision2 – одна з найбільш легких моделей лінійки. Матеріал TPU, описаний вище, захищає пальці від натирання, а також створює оптимальну торсіонну жорсткість і покращує бічну підтримку ступні. Технологія RG у п’яти і передньої частини підошви забезпечують стійкість ноги і ефективну амортизацію. Ялинковий малюнок протектора призначений для зчеплення з будь-якою поверхнею. Дві пінні технології устілок DST Foam і Ortholite Comfort Foam і створюють м’якість і пружність для ноги, що покращує якість і швидкість рухів. Незамінний для спортивних кросівок ефект утворює технологія nanoWik. Її робота полягає у відведенні непотрібної вологи і тепла від ступні, що вберігає від «ефекту лазні». Шкіра залишається сухою і теплою.

Wilson належить до світових лідерів з продажу тенісних кросівок, його вироби цінуються самими іменитими сучасними тенісистами в світі.