Тенісні кросівки Yonex — приносять успіх

324

Ana Ivanovic

Yonex – найбільш популярна японська компанія, що випускає аксесуари для бадмінтону, тенісу і гольфу. Не дарма цій фірмі довіряють фінансування найбільш популярних професійних турнірів з тенісу і бадмінтону. Їх взуття як талісман, принесе вам успіх в самій складній грі.

Yonex SHT-308

Ця модель є найпопулярнішою у фірми Yonex серед любителів тенісу та бадмінтону. Класика створення кращою взуття для тенісу тут поєднується з використанням новітніх технологій. Одна з відмінних рис – стильний неординарний дизайн.

Технологія ToughBrid, яка замінила знамениту EVA, містить більш жорсткий матеріал і забезпечує чудову амортизацію. Поперечна стійкість створюють вбудовані точки опори. При цьому кросівки анітрохи не додають у вазі. Верх виконаний із синтетичної шкіри з додаванням TPU для максимальної підтримки стопи.

Вентиляція стопи і вологопоглинання створюється завдяки із сітковим матеріалу Double Russel Mesh.Технологія Super Ergoshape надає найбільший комфорт для пальців ніг і при русі стопи. Більш вузька площа каблука і устілки забезпечує більшу стійкість і тим самим створює оптимальні умови для гри.

Кросівки Yonex SHB 60

Ця симпатична модель чудово поводиться на будь-якому корті. Її структура протектора дозволяє грати в теніс на будь-яких поверхнях, абсолютно не забруднюючи їх. Малюнок протектора виконаний у формі множини шестикутників. Жорстка проміжна підошва ToughBrid дає пружність і хорошу амортизацію.

Технологічні матеріали, використані при пошитті цієї взуття, вбирають зайву вологу, випускають зайве тепло і провітрюють ноги. У них завжди свіжо й затишно. Спеціальні отвори в передній частині кросівок доставляють стільки повітря, скільки це потрібно для збереження балансу тепла та свіжості. Дана модель високо цінується тенісистами, але особливо любителями гри в бадмінтон.

Купити всі товари Yonex тут !

І зауважте, скільки праці вкладено у створення кросівок, щоб вам було затишно і комфортно освоювати гру в теніс, розвивати свою майстерність і досягати найвищих результатів.