Тенісні ракетки за Новітніми Технологіями

381

Уєк дерев’яних ракеток для гри в теніс вже давно в минулому — на зміну їм прийшов графіт і базальт! Тому, що сучасному світі інновацій та останніх наукових досягнень на перше місце виходять технології. Саме новітні технології виробництва тенісних ракеток стають вирішальним фактором для досягнення потрібних характеристик, показників і перемог. Моделі, виготовлені з графіту, які використовуються в професійному великому тенісі, більш економний варіант для дітей і любителів – ракетки з алюмінієвих сплавів. А всім відома компанія Wilson у своєму виробництві застосовує базальт. Цей вулканічний камінь володіє приголомшливими властивостями, які чинять опір вібрацій під час гри. Купити ракетки для великого тенісу можна тут

З кожним роком кількість компаній, що займаються виробництвом тенісного обладнання, стрімко зростає. Кожна з них намагається придумати щось своє, здивувати конкурентів, але в першу чергу привернути увагу професіональних гравців і любителів тенісу. Babolat, Wilson, Prince, Dunlop, Gamma, Pacific, Head, Gosen, Slazenger, Volki, Yonex – це лише малий список виробників, які на сьогоднішній день встигли завоювати визнання і повагу серед поціновувачів.

Технології, що використовуються у виробництві тенісних ракеток

Кожен провідних брендів виробників тенісних ракеток в тій чи іншій мірі використовує такі новітні технології, як:

Multifilament (M-Fil)

Дана розробка дає можливість вести повний контроль над ударами по м’ячу, а також в кілька разів підвищує чутливість самої ракетки. В ободі ракетки поєднується три абсолютно різних матеріалу. Функція опору скручування і додатково вбудована в обід технологія 3D дозволяють запобігати деформацію обода, але найголовніше значно збільшують час взаємодії з м’ячем.

Vibrotech

Ракетки з Vibrotech технологією дозволяють робити більш потужні удари, а також у кілька разів знизити рівень вібрацій. Потужність удару в основному збільшується за рахунок м’яких кренгельс і широких отворів для струн. Саме вони підвищують час взаємодії струнної поверхні з м’ячем. У свою чергу поліуретанова піна, якою наповнений обід ракетки, знижує рівень вібрацій, таким чином, роблячи гру більш комфортною.

Vibrocore

Розробка, покликана зменшувати вібрацію обода після тісної взаємодії м’яча ракеткою під час гри. На виробництві ракетка фактично ріжеться на дві частини, після чого за допомогою двох додаткових деталей складається разом. Вставки виготовляють з термопластичного полімеру, в той час як серцевина проводиться з силіконового каучуку. Таке специфічне поєднання матеріалів створює приголомшливий ефект, названий виброгашение. Під час гри, а саме при взаємодії м’яча ракеткою виникають ударні хвилі, які поглинаються специфічними вставками і, таким чином, не переходять у рукоятку. Гравець відчуває себе більш комфортно, в кілька разів зменшується ймовірність отримання травм, забоїв.

4D Braided

У виготовленні тенісних ракеток згідно технології 4D Braided використовується матеріал з 4D плетінням. Волокна спрямовані в чотири різні сторони, завдяки чому краще розподіляється навантаження. Крім цього підвищується гнучкість обода, пиятика стає більш стійкою, а гра комфортніше.

Hot Melt

У виробництві за технологією Hot Melt використовується розплавлене графитное покриття. Воно наноситься абсолютно на весь обід ракетки, за рахунок чого вона стає більш могутньою, жорсткою. Як показує практика, ракетка, виготовлена за цією технологією на 30% довговічніше і міцніше.

І все ж Babolat — лідер!

Але безумовним лідером в світі тенісних інновацій є компанія Babolat. Не дарма ракетка Рафаеля Надаля — Babolat Aeropro Drive !

Саме Babolat вирішила зробити технологічний прорив у виробництві тенісного інвентарю. Нові ракетки Babolat дебютували на Відкритому чемпіонаті Франції 2012 року. Тоді вперше ракетки стали не тільки інструментом для гри, але ще і пристроєм для збору даних.

В ручку був вмонтований чіп, який фіксує кожен удар, причому за типом удару визначається ступінь обертання м’яча, сила подачі і точність попадання по центру ракетки. Система-аналізатор обчислює реальний час гри, інтенсивність ударів і передає інформацію на відповідний пристрій. Таким чином, тенісист може отримувати об’єктивну інформацію про свою гру, а не орієнтуватися на емоції, розмови і які-небудь припущення.

Babolat Xcel power

Так само Babolat пропонує інноваційну технологію Xcel power — багатошарову конструкцію виготовлення струн для ракеток, яка забезпечує надзвичайно сильний і швидкісний удар по мечу:

Babolat Xtra Sweetspot

Або Xtra Sweetspot технологія, яка дозволяє довше утримувати м’яч в контакті зі струнами:

Babolat Woofer

Технологія Babolat Woofer, яка змушує взаємодіяти обід і сітку разом під час удару для тенісу, є першою в індустрії спорту. Тут кріпляться струни як з одного, так і з іншого боку ракетки. Ракетка Babolat оптимізує струни і обід, що забезпечує роботу кожної струни під час удару по волану або м’ячу. Це означає, що в процесі удару досягається максимальний потенціал. Потужність удару помітно збільшується. Контроль і відчуття комфорту підвищується. Час, коли м’яч вдаряється об струни, збільшується на 25%.

Основні функції: струни рухаються вільного один від одного, працює вся поверхня струн; в теж час струни взаємодіють один з одним, щоб, якщо спортсмен не потрапив у центр ракетки, усунути вібрацію. Не варто забувати про те, що в основу виготовлення такої ракетки узятий не сам матеріал, а його гібрид. Виробники такої ракетки змішали карбон з безліччю вольфрамових волокон. Дві частини ракетки мають унікальне з’єднання, яке гасить вібрацію.

Тенісна ракетка – найважливіший інструмент гри в теніс! Вибираючи модель, слід враховувати абсолютно всі: ваші фізичні дані, рівень і особливості гри. Якщо ви досі думаєте, що не народжені для гри в теніс, значить, ви просто ще не вибрали свою ідеальну ракетку!