Топи для бігу та бюстгальтери для боксу — Karrimor і Lonsdale

489

Безліч відомих спортивних компаній, борючись за увагу і любов своїх клієнтів, прагнуть задіяти фахівців, здатних створити максимально комфортні та функціональні речі для спорту. Це тим більше важливо, якщо клієнти – жінки! Представляємо вам два популярних британських бренду, які дбають про «прекрасній половині», дозволяючи жінкам, які займаються спортом, зберігати свою молодість і красу. Мова піде про спортивні бюстгальтери, які випускають фірми Lonsdale і Karrimor — у кожного з них своя специфіка, свої пріоритети та свої технології.

Спортивні топи і футболки для бігу Karrimor

Британська фірма Karrimor спеціалізується на якісній спортивного одягу для активного відпочинку та професійних занять спортом. Велику увагу бренд приділяє одягу, взуття та аксесуарів для бігу. Мало не кожен рік фірма випускає свою лінію одягу для бігу. В якій обов’язково пропонує любителькам і профессионалкам бігу спортивні топи і спортивні бюстгальтери для фіксації і підтримки грудей.

Купити спортивний топ або бюстгальтер Karrimor можна тут!

  • До основних якостей спортивного бюстгальтера для бігу відноситься саме його здатність підтримувати. Під час бігу і стрибків груди досить легко піддається деформаціям, а спортивний бюстгальтер фіксує груди і розподіляє навантаження. Розробники компанії Karrimor створили спортивні бюстгальтери спеціально для бігу, розрахувавши навантаження, яка загрожує грудей під час занять.
  • У технології пошиття спортивних бюстгальтерів Karrimor використовує високоякісні синтетичні тканини – поліестер або поліестер в поєднанні з еластаном. Ці спеціальні сумішеві матеріали мають «дихаючими властивостями». Тканини швидко вбирають вологу і так само швидко випаровують її. Крім того, спортивний бюстгальтер вбудовані вставки з сіточки для ще кращої повітропроникності і вентиляції. Плоскі шви не здавлюють і натирають шкіру.
  • Бюстгальтер щільно утримується на тілі еластичною стрічкою, яка розташовується під лінією грудей і забезпечує додаткову підтримку.
  • Подбала фірма Karrimor і про бегуньях, які проводять заняття на вулиці — бюстгальтер забезпечили світловідбиваючими смугами.

Крім спортивних бюстгальтерів Karrimor пропонує жінкам і спортивні топи (безрукавки) для бігу. Їх особливість полягає в тому, що ці моделі відмінно справляються і з функцією спортивного бюстгальтера, тобто, розраховані на те, щоб підтримувати бюст під час тренувань.

До найбільш відомим моделям спортивних бюстгальтерів і топів Karrimor відносяться:

  • Karrimor Run – відрізняються хорошою повітропроникністю і підтримкою оптимальної під час рухів.
  • Karrimor Xlite – забезпечують максимальну свободу рухів при відмінній підтримці під час бігу і стрибків.

Спортивні топи і спортивні бюстгальтери Lonsdale

Британська фірма Lonsdale, що займається виробництвом екіпіровки для боксу вже протягом півстоліття, звичайно, в перших рядах ентузіастів фітнесу. І явним тому підтвердженням — широкомасштабна рекламна кампанія по просуванню нової лінії жіночого екіпіровки — від спортивного взуття до рукавичок. В ній поєднуються і провокаційне дизайнерське початок, і останні технологічні інновації.Компресійні бра і шортики, рукавички з гелевими наповнювачами та футболки з системами швидкого виведення випарів. Lonsdale не відстає від конкурентів і пропонує спортивні бюстгальтери в своїй інтерпретації:

  • По-перше, більшість моделей спортивних бюстгальтерів мають два шари. По-друге, бренд для пошиття використовує бавовна Зовнішній шар складається з бавовни і лайкри, а внутрішній з сітчастої тканини з поліаміду і еластану. Така структура забезпечує хорошу вентиляцію і фіксацію. Крім того, використовується і технологія Dry – fit для кращого дихання шкіри і відведення від неї вологи.

Купити спортивний топ або бюстгальтер Lonsdale можна тут!

  • Плюсом бюстгальтерів Lonsdale також є регульовані ремінці, завдяки яким бюстгальтер можна «підігнати» за вашим бажанням.

  • Моделі спортивних бюстгальтерів Lonsdale розрізняються на два види – власне спортивні бюстгальтери (або бра) — Lonsdale Sport Bra, і укорочені топи — Lonsdale Crop Top. Вони володіють схожими функціями – підтримка грудей і потоотведеніе. Володіють еластичною стрічкою під грудьми для кращої фіксації, ремінці регулюються. При дотриманні всіх вимог на етикетці можна прати в пральній машині.
  • Компанія Lonsdale представляє досить великий асортимент різних розмірів і забарвлень спортивних бюстгальтерів. Такі бюстгальтери можна використовувати для фітнесу і тренувань з середніми навантаженнями.

Крім того, бренд може похвалитися і більш пружними моделями для занять боксом та бойовими мистецтвами, які останнім часом привертають все більше і більше своїх шанувальниць серед молодих дівчат!