Топи і безрукавки для фітнесу – вибираємо модель

383

Топ для фітнесу – це не звичайний аксесуар для жінок в тренажерному залі, а річ першої необхідності!

Будь-який вид фітнесу, активний як наприклад аеробіка або менш рухливий як йога, може негативно позначитися на формі грудей тільки з-за того, що у свій час ви не подбали про те, щоб купити топ для фітнесу. Він потрібний для хорошої фіксації і правильного розподілу навантажень на груди, що згодом позначиться на її зовнішньому вигляді.

При виборі топа або безрукавки для фітнесу вам потрібно, в першу чергу, враховувати розмір грудей і рівень тренувальних навантажень, по цим параметрам і підбирати собі відповідну модель:

Як це зробити правильно і які нюанси врахувати

Не дивуйтеся, але для різних видів спорту вам, швидше за все, знадобляться різні моделі топів або безрукавок. Від чого це залежить? В першу чергу, від того, наскільки інтенсивні ваші навантаження і в якому положенні знаходиться груди під час тренувань. При виборі топа, зверніть увагу на:

Бретельки топа

Неспішні види спорту, наприклад йога, стретчинг, пілатес, не потребують посиленої фіксації грудей. Тому в даному випадку можете сміливо вибирати топ на тонких бретельках. Наприклад, вам підійде така модель спортивного бра від Nike або така безшовна модель від жіночого бренду USA Pro.

Для більш активних навантажень придивіться до моделей з широкими лямками, часто перехрещеними на спині. Така форма не тільки забезпечує хорошу фіксацію, але і не дозволяє топу сповзати з плечей під час рухів. Тому для активних навантажень (біг, аеробіка) вам підійдуть, наприклад, такі моделі від бренду Nike з широкими бретельками.

Увага! Для занять спортом потрібен Спеціальний топ, так як навіть ваш улюблений ліфчик буде не здавлювати груди, а піднімати і натирати з-за наявності кісточок і швів.

Купити безрукавки для занять фітнесом можна в інтернет магазині SportsTerritory!

Часто безрукавки для фітнесу мають додаткові вставки з боків і уздовж спини, для того, щоб правильно перерозподіляти навантаження на м’язи і утримувати груди. Топік для фітнесу, в свою чергу оснащений широким еластичною стрічкою внизу, яка щільно облягає грудну клітку.

Чашка

Підберіть правильний розмір топа для вашої комплекції. Чашка не повинна бути занадто великою, інакше весь ефект від спортивного бра або безрукавки просто втрачається, але також топ для фітнесу не повинен пережимати грудну клітку. Зверніть увагу на відсутність швів на лінії сосків, а також на еластичну стрічку внизу топа – вона повинна бути м’якою і щільно охоплювати тіло.

Для дівчат з розміром грудей до підійдуть моделі З топів без додаткових чашок. Такі топи і безрукавки влаштовані за принципом здавлювання. Вони вирівнюють груди і захищають її від трясіння під час навантажень і руху.

Для дівчат з розміром більше необхідно вибирати топ з вбудованими чашками. Зазвичай, такі топи мають спеціальний кишенька для додаткових вставок, які підтримують груди внизу і коректують форму.

  • Додаткові маркування

Деякі моделі топів і безрукавок можуть мати додаткові характеристики:

Anti-Microbial – топи з тканини, яка просочує антибактеріальною речовиною. Підходить для будь-яких тренувань і потрібен тим, хто турбується про неприємний запах під час навантажень.

Off-Set Seams – топи для чутливої шкіри, такий одяг не має швів і не натирає.

Dry Cell – технологія, яка застосовується для матеріалу, з якого виготовлена безрукавки – добре відводить вологу. Крім того, наприклад, у бренда Puma безрукавки мають еластичні ветиляционные панелі, забезпечують оптимальний мікроклімат.

Термо-безрукавки — Такі безрукавки також підходять для підтримки і фіксації грудей, але виготовляється з особливим технологіям, враховуючи ступінь інтенсивності тренувань і ваші індивідуальні потреби, допомагає зберігати оптимальну температуру тіла і залишають його сухим.

Отже, тепер, коли ви знаєте, як вибрати ідеальну модель топа для фітнесу – пора приступити до покупок. І найкраще це зробити в інтернет-магазині Sportsterritory, який вже кілька років користується популярністю у любительнец фітнесу!